فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود پاورپوینت تاسیسات واماکن ورزشی

دانلود پاورپوینت تاسیسات واماکن ورزشی

تقسیم بندی کلی اماکن ورزشی

الف) اماکن طبیعی سرزمینی،مثل کوهها،سرزمینهای برفگیر

دریاچه ها ودریاها

 ب) اماکن روباز احداثی، مثل زمین فوتبال، پیست دوومیدانی          واستخرهای روباز

 ج) اماکن سرپوشیده، مثل سالنهای ورزشی، استخرهای  سرپوشیده وزورخانه ها

1- مجموعه ورزشی:این مکان باید به گونه ای باشد که انواع ورزشهای میدانی،توپی،شنا،رزمی،قایقرانی،سالنی،سوارکاری... درآن وجود داشته باشد.

 2- استادیوم ورزشی: مکانی ورزشی است که معمولا دراطراف یک میدان بازی (فوتبال ویا دوومیدانی)بوجود می آید. دورتا دورمیدان،جایگاهی پلکانی برای تماشاگران ساخته می شود. واستادیومها مکان برگزاری مسابقات ورزشی هستند.

 3- ورزشگاه: به هرنوع مکان ورزشی می توان ورزشگاه گفت.به طورکلی،

ورزشگاه به مکانی اتلاق می شود که درآن،امکانات انواع ورزشها وحداقل چند ورزش وجود داشته باشد.

 - مجتمع ورزشی: به مکانی گفته می شود که درآن،امکانات لازم برای انواع ورزشهای میدانی،وفعالیتهای ورزشی که درمکانهای سرپوشیده وروباز انجام می شود،وجود داشته باشد.

 5- باشگاه ورزشی:به مکانی اتلاق می شود که توسط سازمانهای دولتی ویا بخش خصوصی به منظور اشاعه ورزش به وجودآمده باشد وافراد علاقه مند  را به عضویت بپذیرد.

 6- سالن ورزشی:سالن تک منظوره برای کلاسهای رزمی،ژیمناستیک،

           والیبال،بسکتبال و...

7-پارکهای تفریحی- ورزش

 8-زورخانه:درایران قدیم،زورخانه مرکز فعالیتهای ورزشی محلات وشهرها بود.و زورخانه به مکانی اتلاق می شود که درآن،انواع ورزشها ونرمشهای باستانی با تمام سنتها وآداب آن اجرا می شود.

 9-زمین ورزشی: رایج ترین مکان ورزشی است که درشهرها وروستاهای کشور وجود دارد. ازسوی بخش خصوصی ویا شهرداری به طور موقت به ورزش نوجوانان و جوانان اختصاص داده می شود.گاهی هم در بعضی مناطق،جوانان قطعه زمینی را برای بازیهای خود انتخاب می کنند که بعدها ممکن است به منظور احداث ورزشگاه درآنجا،مورد استفاده قرار گیرد.

شامل 43 اسلاید powerpoint


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_616821_6311.zip4.5 MB

دانلود پاورپوینت چگونگی حفظ ونگهداری اماکن ورزشی

دانلود پاورپوینت چگونگی حفظ ونگهداری اماکن ورزشی  حفظ ونگهداری فرایندی است مستمرکه قبل ازاحداث     اماکن ورزشی شروع می شود وتا مراحل بهره برداری     واستفاده نیز ادامه می یابد.    اولین قدم برای حفظ ونگهداری اماکن ورزشی، زمانبندی      برنامه استفاده کنندگان است. عواملی که نوع تسهیلات را دریک محیط تحت تأثیر قرار می دهد عبارتند از:  محیط جغرافیایی – نوع زمین – ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

دانلود پاورپوینت ایمنی , سلامت استانداردهای فضاوتجهیزات ورزشی

دانلود پاورپوینت ایمنی , سلامت استانداردهای فضاوتجهیزات ورزشی پرفسور نیگ در مرسم اختتامیه نهمین كنگره علمی دانشكده های تربیت بدنی كشور های اروپایی در سال 2003 طی مقاله ای به بررسی علوم در طی قرون و اعصار گذشته پداخت و قرون آتی را متعلق به علم تربیت بدنی برشمرد •برخی كشور های اروپایی توانسته اند به این دو محور یعنی : فعالیت مناسب و جذابیت بطور انسانی بپردازد. •بطوری كه حدود 80-85 درصد مردم روزانه مشغول فعالیت بدنی هستند. •در كشور ما نیز در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,700 تومان

دانلود پاورپوینت اوقات فراغت و جهانگردی

دانلود پاورپوینت اوقات فراغت و جهانگردی فراغت به معنای :آرامش ،آسایش،استراحت و آسودگی تعریف:زمانی است که پس از کار موظف روزانه باقی می ماند و فرد به هنگام آسودگی با شوق و رغبت اقدام به تفریحات،سرگرمیها،توسعه آگاهیها،فعالیتهای هنری و... جهت رشد شخصیت و تجدید قوا می پردازد. فراغت بریدن و دور شدن از همه درگیریها و وابستگیهای ذهنی و فکری است. فراغت در پیش گرفتن راه و رسمی است ورای راه و رسم جاری و عادی زندگی :در کوهپایه ای خفتن،با کسان ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه