فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله راهنمای والدین برای بیماری صرع فرزندان

دانلود مقاله راهنمای والدین برای بیماری صرع فرزندان

بسياري از افراد مبتلا به صرع اولين تشنج خود را قبل از 20 سالگي تجربه مي کنند. بنابراين اگر کودک شما به صرع دچار شده است ، شما تنها نيستيد بلکه امروزه شانس بالايي وجود دارد که وضعيت بيمار شما تحت کنترل در آمده و بخوبي حفظ شود.

صرع کودکان از نظر نوع، درجه يا شدت بسيار متفاوت است و ممکن است با مساله ديگري در ارتباط باشد.بسياري از کودکان دچار صرع کودکاني کاملا نرمال و فعال هستند که نياز چنداني به مراقبت ويژه ندارند.اين بچه ها مي توانند تمام کارهايي را که دوستان آنها انجام مي دهند اعم از شنا، ورزش و بازيهاي مختلف را انجام دهند.در بعضي موارد بيماري شديدتر است و کودکان نيازمند درمان و مراقبتهاي طولاني مدت مي باشند.

در اين مقال تلاش ما بر اين است که به شما به عنوان والدين يا قيم بيمار مبتلا به صرع نکاتي را آموزش دهيم تا با وضعيت کودک خود در مواجهه با مساله رشد و همچنين استقلال شخصيت او آشنا شويد.

 توصيف صرع کودکان

صرع مي تواند در هر سني آغاز شود اما معمولا شروع آن در اوايل زندگي است.هرچند بعضي از مردم فکر مي کنند صرع با ناتوانايي هاي ذهني و يا جسمي همراه است اما در واقع بسياري از کودکان مبتلا به صرع از هوش و توانايي هاي طبيعي برخوردارند. البته بعضي از بيماران نيز مشکلات جسمي يا ذهني دارند که ممکن است با آسيب مغزي يا بيماري ديگري مرتبط باشد.

شامل 7 صفحه فایل word قابل ویرایش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,300 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
rahnamaye-valedeyn_574990_3646.zip12.4k

دانلود مقاله سرطان سینه

دانلود مقاله سرطان سینه مطالعات تازه در آمریکا موید این نظریه است که قرص آسپرین در برابر برخی از انواع سرطان سینه از بدن محافظت می کند . این مطالعه دریافت که خطر ابتلا به شایع ترین نوع سرطان سینه در زنانی که آسپیرین یا مسکن های همنوع آن را حداقل یک بار در هفته برای مدت شش ماه مصرف می کنند 20 درصد کاهش می یابد . با این حال دانشگاه کلمبیا در نیویورک که این مطالعه در آن انجام شده است اعلام کرد که هنوز نمی توان مص ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,200 تومان

دانلود جزوه كلّيات بهداشت محيط

دانلود جزوه كلّيات بهداشت محيط اهداف درس انتظار مي رود فراگيرنده، پس از گذراندن اين درس، بتواند : بهداشت محيط را تعريف نمايد  عوامل محيط و هدف اساسي بهداشت محيط را شرح دهد  لزوم آشنايي ساير افراد ( افرادي با تخصصها و مهار ت هايي به جز بهداشت محيط ) را با كليات بهداشت  محيط بيان كند بيماري هاي منتقله توسط آب و مواد غذايي را با توجه به عامل بيماري زا، مخزن بيماري و راه هاي سرايت  آنها از محيط توضيح دهد بيماري ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,300 تومان

آخرین محصولات فروشگاه