فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله سرطان سینه

دانلود مقاله سرطان سینه

مطالعات تازه در آمریکا موید این نظریه است که قرص آسپرین در برابر برخی از انواع سرطان سینه از بدن محافظت می کند.

این مطالعه دریافت که خطر ابتلا به شایع ترین نوع سرطان سینه در زنانی که آسپیرین یا مسکن های همنوع آن را حداقل یک بار در هفته برای مدت شش ماه مصرف می کنند 20 درصد کاهش می یابد.

با این حال دانشگاه کلمبیا در نیویورک که این مطالعه در آن انجام شده است اعلام کرد که هنوز نمی توان مصرف آسپیرین را به عنوان یک راه مقابله با سرطان به زنان توصیه کرد.

یافته های این مطالعه در نشریه "انجمن پزشکی آمریکا" منتشر شده است.

 مطالعات قبلی نشان داده بود که آسپیرین ممکن است در مقابل طیف گوناگونی از سرطان های مختلف، از جمله سرطان روده و سینه، از بدن محافظت کند.

دکتر مری بت تری و همکاران او حدودا 1500 زن مبتلا به سرطان سینه و تعداد مشابهی زن سالم را مورد مطالعه قرار دادند.

آنها سپس این موضوع را که دوره و میزان مصرف آسپیرین یا سایر "داروهای ضدالتهاب غیراستروئید" موسوم به "انسید" (NSAID) چه تاثیری بر شدت خطر ابتلا به سرطان سینه دارد بررسی کردند.

 دوره شش ماهه

دانشمندان متوجه شدند خطر ابتلا به نوع خاصی تومور سرطانی در میان زنانی که برای یک دوره شش ماهه یا بیشتر، حداقل هفته ای یک بار آسپیرین مصرف کرده بودند، 20 درصد کمتر از سایرین بود.

اما خطر ابتلا به این نوع سرطان برای کسانی که هفت بار یا بیشتر در هفته آسپیرین مصرف کرده اند 28 درصد کمتر بود.

شامل 5 صفحه فایل word قابل ویرایش

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,200 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
saratan-sineh_574983_5346.zip10.3k

دانلود جزوه كلّيات بهداشت محيط

دانلود جزوه كلّيات بهداشت محيط اهداف درس انتظار مي رود فراگيرنده، پس از گذراندن اين درس، بتواند : بهداشت محيط را تعريف نمايد  عوامل محيط و هدف اساسي بهداشت محيط را شرح دهد  لزوم آشنايي ساير افراد ( افرادي با تخصصها و مهار ت هايي به جز بهداشت محيط ) را با كليات بهداشت  محيط بيان كند بيماري هاي منتقله توسط آب و مواد غذايي را با توجه به عامل بيماري زا، مخزن بيماري و راه هاي سرايت  آنها از محيط توضيح دهد بيماري ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,300 تومان

دانلود جزوه عفونت زدايي در پزشكي

دانلود جزوه عفونت زدايي در پزشكي گروه پزشكي اجتماعي دانشگاه علوم پزشكي تهران اهداف درس انتظار مي رود فراگيرنده، پس از گذراندن اين درس بتواند :  اصطلاحات مربوط به عفونت زدايي را تعريف نموده، آن ها را با هم مقايسه كند  روش هاي عفونت زدايي رايج را فهرست نمايد  كِمي كلاو و گاز پلاسما، ،ETO ، در باره ويژگي هاي ساخ تماني و عملكردي دستگاه هاي فور، اتوكلاو  بحث نموده، آن ها را با يكديگر مقايسه نمايد روش هاي پايش فيزيك ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,300 تومان

دانلود مقاله تصفيه و ضد عفوني آب و فاضلاب

دانلود مقاله تصفيه و ضد عفوني آب و فاضلاب امروزه حفظ منابع آب ، يعني حياتي ترين ماده اي که بشر به آن نياز دارد بطور فزاينده اي مورد توجه مجامع مختلف بين المللي قرار گرفته است . رشد روزافزون جمعيت و در نتيجه بهره برداري بيش از حد از منابع محدود آب از يک طرف و آلوده شدن آنها بسبب فعاليتهاي گوناگون زيستي ، کشاورزي و صنعتي بشر از طرف ديگر همگي دست به دست همديگر داده و زنگ خطر بحران آب را در سالهاي آينده به صدا در آورده است. بنابراين حفظ کيفيت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان

آخرین محصولات فروشگاه