فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به تغییرات ایجاد شده در بانک ملی خرید زیر 5000 تومان توسط کارت بانک ملی امکان پذیر نیست برای خرید های زیر 5000 تومان لطفا از کارت های بانک های دیگر استفاده نمایید.

دانلود مقاله پیشگیری بیماریهای قلبی عروقی (پروتكل اجرايي)

دانلود مقاله پیشگیری بیماریهای قلبی عروقی (پروتكل اجرايي)

بيماريهاي قلبي عروقي به عنوان اولين عامل سالهاي از دست رفته عمر در كشور مطرح مي باشد. طي مطالعات انجام شده در مركز تحقيقاتي و درماني قلب و عروق يزد شيوع فاكتورهاي خطر شناخته شده اين بيماري كه شامل فشارخون بالا،‌ ديابت،‌ اختلالات چربي خون و چاقي مي باشند نسبت به آمار كشوري، آمار جهاني 2 تا 3 برابر بيشترديده مي شوند اين مهم ناشي از روشهاي غلط زندگي شامل تغذيه ناسالم، كمبود فعاليت بدني و زندگي پراسترس مي باشد.

 عدم آگاهي مطلوب و عملكرد ضعيف جمعيت شهري يزد نسبت به فاكتورهاي خطر اين بيماري و روشهاي صحيح زندگي عامل اصلي اين مسئله است.

آنچه مسلم است روشهاي پيشگيري و اصلاح شيوه زندگي كاملاً شناخته شده و مقرون به صرفه است. وجود يك مركز تخصصي كه بر پايه پروتكلهاي علمي پيشگيري و شناخت زودرس بيماري را مديريت نمايد بسيار لازم و ضروري مي باشد.

مركز تحقيقاتي و درماني قلب و عروق به دنبال تجربه بدست آمده از مداخلات پيشگيري در طي پروژه قلب سالم بر آن شده است تا با راه اندازي يك كلينيك تخصصي پيشگيري از بيماريهاي قلبي عروقي زمينه را جهت ارائه خدمات پيشگيري، اطلاع رساني با هدف تحقيقاتي و شناخت بهترين و مقرون به صرفه ترين روش پيشگيري اوليه،‌ ثانويه و ثالثيه فراهم نمايد.

در اين مركز علاوه بر شناخت كامل فاكتورهاي خطر بيماريهاي قلبي ‌با شناخت زودرس بيماري قلبي در اين افراد از بروز حوادث قلبي و مرگ و مير و ناتواني از آن جلوگيري نموده بيماران را در حفظ سالهاي بانشاط عمر كمك مي نمايد.

ضمناً عادات غلط شيوه زندگي در هر فرد به صورت كامل شناسايي شده و در اصلاح آن به فرد مشاوره هاي تخصصي داده مي شود و سعي مي شود جهت ايجاد انگيزه در بيمار، او را از روند اين اصلاح در طول پيگيري هاي طولاني مدت آگاه نمود.

شامل 8 صفحه فایل word قابل ویرایش


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,300 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ghalbi-urughi_571941_5909.zip42k

آخرین محصولات فروشگاه