دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت e-Service

دانلود پاورپوینت e-Service

What is Service:

تعریف سرویس به دلیل ماهیت غیر قابل لمس آن، کار مشکلی است.

افراد زیادی سرویس را یک تجربه تعریف می کنند.

 تجربه یک سرویس، شامل یک “service package” و یا “service product” است که در حقیقت نتیجه سرویس است و شامل مجموعه ای از کالا ها، خدمات و اطلاعاتی است که در محیط های خاصی ارائه می گردد.

 اما “service package” و یا “service product” مربوط به یک e-Service شامل :

کالا ها

سرویسهای offline

امکانات دیجیتال

سرویس های online

اطلاعات

تمایز اصلی Service  وe-Service ؟

تمایز اصلی در این است که سرویسها درe-Service  از طریق تکنولوژی به عامل ها داده می شود.

عامل ها، می توانند استفاده کنندگان سرویس، کارمندان، شرکاء ویا حتی کارفرمایان باشند.

عامل ها برای تعامل با سیستم سرویس دهی هم از تکنولوژی های IT استفاده می کنند.

مثال :

ماشین های دادو ستد(ATM) در رده

e-Service ها نیستند ولی در صورتی که برای انجام عملیات بتوانیم از طریق اینترنت و یا تلفن با این ماشین ها ارتباط برقرار نماییم نوعی e-Service داریم.

تعاریف دیگر e-Service:

E-service یک ارتباط الکترونیکی است، بین یک شرکت و مشتریان آن شرکت و ذینفعان آن جهت سرویس دهی به کاربران ، به منظور انجام یک تعهد وعمل تجاری و نه تنها جهت افزایش سود و در آمد.

با این تعریف به کار بردن web، e-mail،

 online chat، network connections ووسایل wireless همه نوعی eService هستند.

E-Service  یعنی :
- web site ها crash نکنند.
- مشتریان هنگام ورود به سایت ها شناخته شوند.
- محصولات به موقع به مقصد حمل شوند.
- اینکه ایمیل مشتریان در زودترین زمان ممکن پاسخ داده     شود.
- تمام افرادی که در سازمان هستند یادبگیرند به طور موثر   با مشتریان ارتباط داشته باشند.

سیر تکاملی e-Business:

در ابتدا solution  های e-Business شامل یک وب سایت بود که دارای یکسری اطلاعات کلی از شرکت وفعالیت های شرکت  از قبیل هدف شرکت، معرفی مختصری از محصولات شرکت، نحوه تماس با شرکت و اطلاعاتی از این قبیل بود.

در مرحله بعد کاتا لوگ های محصولات نیز اضافه شد و امکان این بوجود آمد که مشتریان بتوانند سفارشات خود را نیز از طریق وب بدهند، که این فروش online

، e-commerce solution نام گرفت.

با موفقیت e-commerce solution ها شرکت ها سعی نمودند که به نحوی خود را در اینترنت متمایز نمایند و شرکت ها ومشتریان برایشان این فرصت وجود داشت که که بتوانند زنجیره تامین را بطور کامل در اینترنت پیگیری نمایند و توانایی هایی مانند نمایش موجودی شرکت، امکان دادن سفارش و قرارداد بستن ،(ATP)ترکیب محصولات، وضعیت اعتبارو حتی تحویل محصول به مشتری بوجود آمد و عملاً اطلاعات back-office کانال ها به نمایش گذاشته شد.

در سیر تکاملی، بعد از اینکه این امکان بوجود آمد که خریدو فروش و تحویل کالا اینترنتی انجام شود، حال مصرف کنندگان و فروشندگان به دنبال سطح بعدی سرویس دهی در اینترنت بودند.

گارانتی و وارانتی محصولات، مشاهده قراردادها، زمانبندی سرویس های شخصی، عملیات برگشت و تعمیر محصولات، امکان لغو قسمتی از سفارش، self service ها از مقوله های جدیدی بود که شرکت ها امکان آن را بر روی اینترنت بوجود آورده و این امکانات  وفاداری مشتری را برای آنها به همراه داشت.

 شامل 29  اسلاید POWERPOINTپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
E-Service_2018695_5483.zip169.1k

دانلود پاورپوینت سمينار تعميرات و نگهداری , مجتمع صنايع لاستيک كرمان (لاستيک بارز)

دانلود پاورپوینت سمينار تعميرات و نگهداری , مجتمع صنايع لاستيک كرمان (لاستيک بارز) فهرست مطالب: آشنايي با خط توليد لاستيك بارز آشنائی با سیستم تعمیرات و نگهداری شرکت continental روند پيشرفت سيستم مكانيزه در تعميرات برنامه PM ارديبهشت  ماه  84  شاخصهای  MTBF و MTTR  و روند توقفات ماشين آلات  در سال 83 (شاخصهاي تعميراتي )عدم النفع و.... OEE -  Overall Equipment  Effectiveness انـرژي ايمني و بهداشت و محيط زيست پروژه هاي سال 83 ---- ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,900 تومان

دانلود پاورپوینت سمینار ISO/IEC 17025:2005

دانلود پاورپوینت سمینار  ISO/IEC 17025:2005 فهرست مطالب: استاندارد-انواع-سازمان بين‌المللي استاندارد ISO –A.B &C.B  -تاریخچه و مقدمه بخش اول: هدف و دامنه کاربرد بخش دوم: مراجع الزامي بخش سوم: اصطلاحات و تعاريف بخش چهارم: الزامات مديريتي سيستم كيفيت بر اساس استانداردISO 17025 سازماندهي سيستم كيفيت  كنترل مدارك  بازنگري درخواستها، پيشنهادها و قرارداد واگذاري آزمون و/يا كاليبراسيون به پيمانكار فرعي خري ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,100 تومان

دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر اسکرام

دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر اسکرام ما در حال از دست دادن قانون “relay race” هستیم: “قانون relay race در توسعه محصول... ممکن است با اهداف بیشترین سرعت و انعطاف پذیری در تناقض باشد. بجای, داشتن یک رویکرد جامع یا راگبی—جایی که یک تیم تلاش می کند به فاصله ای به عنوان یک واحد برود، و توپ را به عقب و جلو ببرد —،ممکن است نیاز های رقابتی امروزی, بصورت بهتری به خدمت گرفته شود.” اسکرام در 100 کلمه: اسکر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,500 تومان