دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت مدیریت اطلاعات

دانلود پاورپوینت مدیریت اطلاعات

مديريت:

تصميم گيري:

برنامه ريزي
سازماندهي
مديريت نيروي انساني
هدايت و رهبري
نظارت و كنترل
 
فلسفه مدیریت (استبدادی، مشاوره ای ، تفویضی ، اقتضایی یا مشارکتی):
تشخیص نوع اطلاعات مورد نیاز مدیران در سطح های (راهبردی- تاکتیکی و عملیاتی)
 چگونگی به روزآوری و ارایه و توزیع آن ها در سطح مدیریتی
 به نحوی که مدیران بتوانند از این ابزار برای تصمیم گیری، برنامه ریزی و کنترل استفاده نمایند.
 
داده ها (DATA):
علامت هایی هستند که از محیط و پیرامون (ما) به کمک پدیده های طبیعی مانند نور و صدا ، بو، مزه و طعم توسط (حواس انسان) درک می شوند و در سیستم فکری تفسیر و معنی می گردد و تبدیل به اطلاعات می شوند.
نکته : معنی سازی از طریق استدلاهای (این همانی) و متناقض آن (این نه آنی) است.
استدلال = تفکر و اندیشه و تفسیر جدید از اطلاعات
 
انبار داده:
يك انبار داده يك محل ذخيره كامل و سازگار از داده هايي است كه از منابع مختلف جمع آوري شده و بنحوي در دسترس كاربر قرار گرفته است كه ميتواند آنها را بفهمد و در محيط كارش از آنها بهره ببرد.
 
داده كاوي:
، پایگاه‌ها و مجموعه‌های حجیم داده‌ها را در پی کشف واستخراج دانش، مورد تحلیل و کند و کاوهای ماشینی (و نیمه‌ماشینی) قرار می‌دهد. این گونه مطالعات و کاوش‌ها را به واقع می‌توان همان امتداد و استمرار دانش کهن و همه جا گیر آمار دانست. تفاوت عمده در مقیاس، وسعت و گوناگونی زمینه‌ها و کاربردها، و نیز ابعاد و اندازه‌های داده‌های امروزین است که شیوه‌های ماشینی مربوط به یادگیری، مدل‌سازی، و آموزش را طلب می‌نماید.
در سال 1960 آماردانان اصطلاح "Data Fishing" یا "Data Dredging"به معنای "صید داده" را جهت کشف هر گونه ارتباط در حجم بسیار بزرگی از داده ها بدون در نظر گرفتن هیچگونه پیش فرضی بکار بردند. بعد از سی سال و با انباشته شدن داده ها در پایگاه های داده یا Database اصطلاح "Data Mining" یا داده کاوی در حدود سال 1990 رواج بیشتری یافت. اصطلاحات دیگری نظیر "Data Archaeology"یا "Information Harvesting" یا "Information Discovery" یا"Knowledge Extraction" نیز بکار رفته اند.
اصطلاح Data Mining همان طور که از ترجمه آن به معنی داده کاوی مشخص می‌شود به مفهوم استخراج اطلاعات نهان و یا الگوها وروابط مشخص در حجم زیادی از داده‌ها در یک یا چند بانک اطلاعاتی بزرگ است.
 
اطلاعات (INFORMATION):
یک موثر فیزیکی : در روان و ذهن (هم زمان )می باشد.
ویژگی : فیزیکی (حامل) SUPPORT – غیر فیزیکی یا معنی SEMANTIC – مبداء و منشاء خارجی دارد- لزوماً عنصری از آگاهی و معنی را دارد.
نکته: موثر فیزیکی را دریافت کنیم ولی عمل بازگشایی رمزها یا DECODING را انجام ندهیم . یعنی معنی را از موثر فیزیکی بر نداریم اطلاعات را دریافت نکرده ایم 
نکته: در انتقال اطلاعات از مبدأ به مقصد چند بار عامل عرض می شود بدون اینکه معنا تفسیر پیدا کند. 
 
دسته های اطلاعات:
دسته یکم : از راه مشاهده و تجربه اطلاعاتی درباره باد، ابر، باران ، برف و سرما و گرمای هوا بدست می آوریم (این اطلاعات ما را با طبیعت آشنا می کند.)
دسته دوم : درک چگونگی ارتباط بین شرایط باریدن باران، شرایط هوا محصول ذهن است.
نکته: ذهن انسان بین دسته های اطلاعات درج یکم رابطه برقرار می کند و اطلاعات درجه دوم را میسازد.
دسته سوم : انسان / ذهن، به رابطه های بین رابطه ها می پردازد- همبستگی نه مکانیکی (علوم  انسانی)
نکته: علم حاصل همین تلاش بشر برای ایجاد رابطه بین عنصرهای اطلاعاتی و دسته بندی آنها و سرانجام دسته بندی متوالی رابطه هاست .
جمع بندی : ماشین ها داده پردازی می کنند.
انسان ها : اطلاعات بدست می آورند (یعنی طبقه بندی می کنند دادها را + فهم و تفهیم می کنند+ مقایسه می کند در نهایت تصمیم گیری می نمایند.)
 
شامل 21  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modiriate_etelate_2006027_3934.zip276.2k

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک صنعتی (برنامه ریزی استراتژیک دانش)

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک صنعتی (برنامه ریزی استراتژیک دانش) معماری مدیریت دانش معماری دانش : شامل نقشه های دانش معماری فرایند مدیریت دانش : مشخص نمودن فعالیتهای چرخه حیات دانش(خلق/کسب، ثبت/ذخیره سازی، تسهیم/استفاده، به روز کردن/پایان)، انعکاس سیاستها، قوانین و رویه های سازمانی معماری سازمان : ایجاد ساختارسازمانی مناسب و برنامه های منابع انسانی برای اجرا معماری فناوری اطلاعات : ایجاد یک زیربنای تکنیکی برای اجرای استراتژی همردیف سازی فهم اولویتهای اس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک , بخش چهارم استراتژی های سطح واحد تجاری

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک , بخش چهارم استراتژی های سطح واحد تجاری تجارت امریکایی: بازگشت سرمایه(ROI) تجارت ژاپنی: سهم بازار ویژگیهای هر یک از استراتژی های رقابتی: تمایز: کیفیت نوآوری طراحی اعتبار نام تجاری شهرت وضعیت محیطی خدمات به مشتریان خدمت یکپارچه   رهبری هزینه: بهره وری نسبت به مقیاس استاندارد سازی طراحی محصولات با هزینه کمتر کنترل سربار و تحقیق و توسعه دوری کردن از مشتریان مرزی   ویژگی های استراتژی کاهش هزینه: سهم بازار مشخص نی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک تعریف مدیریت استراتژیک: ماهيت و ارزش مديريت استراتژيك: مديريت استراتژيك عبارت است از مجموعه تصميمات و فعاليت‌هاي موجود، صورت‌بندي و اجراي استراتژي طراحي شده براي دستيابي به هدف‌هاي سازمان تفاوت حوزه امور استراتژیک از غیر استراتژیک چیست: امور استراتژیک باید سه ویژگی داشته باشند: - بلند مدت می باشند - در محیط رقابتی می باشند - برای سازمان نقش حیاطی داشته باشند برنامه ریزی استر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,800 تومان