دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت آدیداس adidas

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت آدیداس adidas

تاریخچه ی آدیداس:

در سال 1920 دو برادر به نام هاي آدولف و رودولف داسلر در شهر «هرزوگن راخ» در نزديكي نورنبرگ كارخانه برادران داسلر را تاسيس كردند.

پس از استقبال خوب و شناخته شدن محصولات او، آدولف به فكر ثبت شركت و پیدا كردن نامی برای محصولات خود افتاد. چون خانواده و دوستان، او را  آدی صدا میزدند او از کلمه آدی و  3 حرف از نام فامیلی خود استفاده کرد و نام آدیداس را برای شرکت و محصولات خود برگزید.

چندی بعد او به فكر گسترش شركت خود افتاد و محصولات خود را فقط به ارایه كفش ورزشی محدود نكرد. لباس ها و گرمكن های ورزشی نیز به محصولات آدیداس اضافه شدند. سپس آدیداس تجهیزات ورزشی مانند توپ و راکت را نیز تولید کرد.

پس از پايان جنگ جهاني دوم اختلاف شديد بين اين دو برادر بخاطر مسائل سیاسی باعث جدايي آنها شد.رودلف پس از جدایی شرکت پاما را تاسیس کرد. جالب است بدانید زمانیکه دو برادر شرکت های جداگانه خود را بنیان گذاشتند، شهر نیز دو دسته شد و ساکنان تنها به یکی از این دو که عمده ترین شرکت های هرزوگن راخ بودند، وفاداری داشتند.اما اين روزها مبلغان پوما و آديداس در مراسم مختلف براي هم لطيفه مي گويند اما برادران داسلر پس از جدايي حتي يك كلمه هم با يكديگر حرف نزدند.

سرانجام  آدولف داسلر در 78 سالگی در سال 1978در گذشت و سهام این شرکت برای پسر و خانواده اش ماند اما در سال ۱۹۸۹ خانواده داسلر از شرکت بیرون رفتند و شرکت پس از  خرید و ادغام با یک شرکت سازنده

به شرکت سهامی عام  SOLOMON-GROUPوسایل اسکی وکوهنوردی به نام تبدیل شد.

حوزه فعالیت آدیداس:

امروزه آدیداس در اكثر كشورهای دنیا دارای نمایندگی و شعبه است.کارمندان این شرکت بیش از 39 هزار نفر هستند.آدیداس در اكثر رقابت ها و تورنمنت های معتبر جهانی مانند المپیك به عنوان یکی از حامیان اصلی حضور دارد.نام آدیداس امروزه نه فقط برای ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش ،بلکه برای اشخاص دیگر به عنوان استاندارد کیفیت لباس و تجهیزات ورزشی شناخته میشود.

شرکت آدیداس دومین بزرگ‌ترین تولید کننده لباس های ورزشی در جهان میباشد .این شرکت تولید کننده توپهای  جام جانی 2006 و یورو 2008 است. همچنين اين شركت در فرانسه نيز شعبه بزرگي دارد. وسايل آديداس كه در ايران موجود مي باشد اغلب ساخت ويتنام است كه تحت ليسانس شركت آديداس(در آلمان) مي باشد.

محصولات آدیداس:

بطور کلی شرکت آدیداس لوازم ورزشی از جمله لباس ،توپ و کفش های ورزشی برای فوتبال ،گلف ،تنیس،بسکتبال،راگبی و.... تولید میکند. همچنین محصولات جانبی ورزشی مثل عطر و خوشبوکننده های ورزشی و لوازم پزشکی کمک ورزشی مانند ساعتهای کنترل کننده فشار خون و ضربان قلب میسازد.اخیرا نیز خبری با این عنوان منتشر شد: سامسونگ کفش آدیداس به پا میکند.این موبایلهای جدید آدیداس قابلیت های بی شماری از جمله محاسبه مسافت تمرین های ورزشی و میزان سوزاندن کالری را دارند. کاربران این تلفنها علاوه بر این می توانند در حین انجام تمرین های ورزشی با سیستم پخش موسیقی این تلفنها به صدای تپش قلب خود نیز گوش دهند. 

 زیر مجموعه ها و شرکای آدیداس:

شرکت  آدیداس شامل چند شرکت کوچک‌تر است که عبارت‌اند از : شرکت «ریبوک» که لباس ورزشی تولید می‌کند، شرکت «تیلور مید» و «مکس فلی» که توپ و وسائل گلف تولید می‌کنند.

آديداس پس از خريد ريبوک در اوايل سال 2006  به عنوان سلاحي در مقابله با رقيب اصلي خود شرکت نايک تا به حال زمان زيادي را صرف بازسازي اين شرکت کرده.

شرکت ریبوک تمام تلاش خود را متمرکز بر بازارهاي امريکا و انگليس کرده بود و به جاي توجه بر کيفيت فقط به فروش فکر مي‌کرد. کاهش قيمت کفش‌هاي ريبوک تصوير برند را تضعيف کرد؛ به طوري که ريبوک درنظر مصرف کننده نهايي يک محصول بي نام و نشان بود.اولين اقدام آديداس براي بازگرداندن ريبوک به جايگاه اوليه، سرمايه گذاري عظيم بر روي محصول به خصوص مديريت محصول، طراحي و توسعه بود.

 شامل 25  اسلاید POWERPOINTپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Modiriyat_strategic_dar_shekat_adidas_1988000_1096.zip1.5 MB

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک

دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک سیر تاریخی استراتژی:  كتاب هنر جنگ نوشته Sun – Tzu سردار چيني در 340 سال قبل از ميلاد بسياري از مفاهيم استراتژي را معرفي كرد .  در اوايل دهه 1960 وزارت دفاع آمريكا تجربيات مهم و استراتژيك مربوط به جنگ جهاني دوم را تدوين و مباني برنامه ريزي استراتژيك را پايه گذاري كرد . دو سال بعد  Alfread Chandler استاد دانشگاه هاروارد و در سال 1965 Keneth Andrews اين مفاهيم را در دنياي كسب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر مديريت پروژه (ساختار سيستمی مديريت پروژه)

دانلود پاورپوینت مقدمه ای بر مديريت پروژه (ساختار سيستمی مديريت پروژه) تعاريف: سيستم : مجموعه اي از اجزا است كه در راستاي هدفي مشخص با يكديگر در ارتباطند. مديريت : برنامه ريزي و هدايت برنامه به سوي هدف پروژه : كاري جديد كه در چارچـوب زمـان ، هزينـه و كيفيـتي مشخـص بايد انجام شود.   هدف: ارائه اجزاء برنامه ريزي و روشهاي هدايت برنامه پروژه ، و ارتباط آنها با يكديگر به گونه اي كه اهداف پروژه حاصل گردد.   اسـتراتژي: انتخاب استاندارد (PMBOK) بررسي چرخه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان

دانلود پاورپوینت مديريت مشاركتی با رويكرد استقرار نظام پيشنهادها

دانلود پاورپوینت مديريت مشاركتی با رويكرد استقرار نظام پيشنهادها فهرست مطالب:  تاريخچه مشاركت مديريت مشاركتي نظام پيشنهادها (اهداف، ويژگيها، شاخصها، موانع و ...)  مهندسي مجدد نظام پيشنهادها  تحليل روند اجراي نظام پيشنهادها ------------ تاريخچه مشاركت: 1 ـ تاريخ بشر آغاز نظام مشاركتي را به نظام مردم سالار يونان باستان و تا حدودي روم باستان نسبت مي‌دهد كه كنسول يا نمايندگان مردم در مجلس سنا به صورت فردي يا گروهي پيشنهادهايي را براي ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,800 تومان