دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت استاندارد ISO/IEC 17025 و نحوه اخذ گواهینامه

دانلود پاورپوینت استاندارد ISO/IEC 17025 و نحوه اخذ گواهینامه

استاندارد ISO/IEC 17025

استقرار استانداردهای مختلف مدیریتی نظیر ISO 9001 به عنوان پایه و مبنای یک سیستم مدیریت کیفیت اثر بخش،امری بدیهی و روشن می باشد،اما برای ازمایشگاه های تست و کالیبراسیون ، سری استانداردهای فوق نمی توانند به تنهایی نشانگر صلاحیت فنی در فراهم اوردن نتایج و داده های معتبر باشند.

سازمان بین المللی استاندارد ISO، در ادامه تجربیات وسیع استقرار استانداردهای ISO/IEC GUIDE25 و استاندارد اروپایی EN 45001، استانداردجهانی ISO/IEC 17025 را تهیه و جایگزین استاندارد های قبلی کرده است.

استاندارد ISO/IEC 17025 علاوه بر انطباق با سایر استاندارد های مدیریتی نظیر ISO 9001، شامل الزامات پیاده سازی سیستم تایید صلاحیت ازمایشگاهی جهت مراکز تست و کالیبراسیون می باشد. این استاندارد در کلیه آزمایشگاه های تامین کنندگان، آزمایشگاه های مشتریان و همچنین مراجع تست و ازمون بی طرف و مستقل (شخص ثالث)قابل اجرااست.

نظام تائید صلاحیت ایران:

نظر به ضرورت تعاملات بين المللي و حفظ منافع نظام جمهوري اسلامي ايران در عرصه رقابت هاي تجاري- بازرگاني در سطح ملي و بين المللي، دولت جمهوري اسلامي ايران به موجب مصوبات نود و دومين و نود و سومين اجلاس شوراي عالي استاندارد در سال هاي 1374 و 1375 مسئوليت ارزيابي و تائيد صلاحيت نهادهاي ارزيابي انطباق را به موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران واگذار نمود که متعاقب آن با تشخيص نياز به ايجاد يک نظام مستقل و بي طرف براي ارائه خدمات تائيد صلاحيت ، نظام تائيد صلاحيت ايران(Iran Accreditation System(IAS در سال 1375 تاسيس گرديد.

نظام تائيد صلاحيت ايران در هفدهمين اجلاس مشترک IAF و ILAC  در سال 1382 برابر با سپتامبر 2003 (در براتيسلاوا اسلواکي) ، يادداشت تفاهمي  را  با مجمع بين المللي نهاد هاي تائيد صلاحيت ( IAF) امضا کرد و به عضويت اين مجمع درآمد.

برخی از مزایای استقرار استاندارد ایزو 17025:

1-استاندارد سازی روش های اجرایی

2-تسهیل همکاری میان آزمایشگاه ها و سایر سازمان ها

3-تسهیل در پذیرش نتایج آزمون و کالیبراسیون و قابلیت اعتماد از سوی مشتریان

4-کسب اطمینان از کالیبره شدن تجهیزات

5-پذیرش آزمایشگاه دارای گواهی نامه بعنوان یک آزمایشگاه مرجع از طرف سازمان ملی استاندارد ایران

مدارک مورد نیاز جهت تایید صلاحیت براساس استاندارد 17025:

1- تقاضاي کتبي از رئيس مرکز ملي تاييد صلاحيت ايران مبني بر درخواست تاييد صلاحيت آزمايشگاه
2- تکميل فرم پرسشنامه
3- مدارک حقوقي آزمايشگاه شامل اساسنامه و آگهي آخرين تغييرات در روزنامه رسمي
4- نظامنامه کيفيت آزمايشگاه بر اساس الزامات استاندارد 17025
5- روش هاي اجرايي و دستورالعمل هاي تهيه شده بر اساس استاندارد 17025 
6-دامنه فعالیت درخواستی آزمایشگاه آزمون/کالیبراسیون
 
شامل 29  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
estandard17025_1985011_2396.zip4.6 MB

دانلود پاورپوینت استاندارد و خدمات الکترونیک

دانلود پاورپوینت استاندارد و خدمات الکترونیک تاريخچه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران: 1304 – نخستين قانون اوزان و مقياسها به تصويب مجلسين رسيد . 1332 - موسسه استاندارد در قالب يك اداره آزمايشگاهي به منظور كنترل كيفي كالاهاي صادراتي آغاز بكار كرد . 1339 – قانون " اجازه تاُسيس موسسه استاندارد ايران " در شش ماده به تصويب مجلسين وقت رسيد. 1343 - آزمايشگاههاي واقع در شهر صنعتي كرج (محل فعلي) ضميمه شد و نام موسسه استاندارد ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و بهره وری

دانلود پاورپوینت دوره آموزشی مدیریت کسب و کار و بهره وری محتوی دوره: در این دوره به اختصار مفاهیم و وظایف مدیریت مدلها و و یژگیهای مختلف کسب و کار برنامه ریزی و بازاریابی در کسب و کار مفاهیم بهره وری و سطوح بهره وری و دیگر موضوعات مرتبط را  بر اساس مفاهیم اکادمیک و تجربیات کاربردی مورد بحث و گفتگو قرار خواهیم داد .   مفهوم مدیریت : اصطلاح مـدیریت بـه معنی فـراینـد انجام کارها به طور اثر بخش و کارآمد به وسیله دیگران است . اصطلاح فـرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,500 تومان

دانلود پاورپوینت مدیریت تغییر

دانلود پاورپوینت مدیریت تغییر تغییر پدیده ی اجتناب ناپذیری است که امروزه سازمانها به طور گسترده ای با آن مواجه هستند. تغيير سازماني را مي توان حرکت از يک وضعيت  به يک وضعيت ديگر ، از طريق يک سري اقدامات و مراحل پيش بيني شده و با برنامه قبلي دانست . تغيير، عملي است مداوم و پيوسته و فرايندي است باز و غير قابل پيش بيني ، به منظور همسو کردن نيروهاي سازمان در جهت محيط تغيير. حروف اختصاري زير برای یادآوری برخي از موضوعا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان