دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت سازمانهای نوین

دانلود پاورپوینت سازمانهای نوین

فهرست :

- سازمان بمنزله موجود زنده و انسان معنوی اساس سازمانهای نوین

- عناصر اصلی تعیین کننده رشد سازمانی در سازمانهای نوین

- تفاوت سازمانهای نوین با سازمان های عصر صنعت

- نقش کارکنان در سازمانهای نوین

- یادگیری (LEARNING) زیر بنای اصلی سازمان های نوین

- نگاهی از دیدگاه راهبردی به مفاهیم اساسی در سازمانهای نوین

- منابع

--------------

سازمان بمنزله موجود زنده و انسان معنوی اساس سازمانهای نوین :

در حيطه سازمانی نيز، امروزه بقا يا زوال سازمانهای پيشرو به نحوه انطباق مستمر آنان با تغييرات محيطی گسترده ای بستگی دارد كه عملا" مديريت برنامه ريزی شده قطعی دراز مدت بر آنها بدليل تلاطمات و چالش های متعدد و الزام بر نوآوری،و محدودیت زمان كارسازی ندارد. بنابراين تمركز و سرمايه گذاری دراز مدت در سازمانها بر روی رشد و توسعه انسانها بعنوان انسان معنوی مبنای بقا و حركت آنان را در چهار چوب مدلهای جديد مديريت تغییركه براساس نظامهای اثر بخش و نوين خلاقيت و نوآوری جهت حضور شايسته در بازارهای متنوع ، متلاطم و متغير، ساختار دهی و مهندسی مجدد شـده اند، فراهـم می سازد.

در اين راستا شالوده اصلی طراحی و استقرار سازمان هــای نوين، سرمايه های انسانی ارزشمندی هستند كه در قالب گروههای تخصصی، سامان يافته و « سازمان را بمنزله موجود زنده» در تمامی تلاطمات ياری نموده و نه تنها نگران تغيير نيستند بلكه خود، مديريت بر تغيير و ايجاد چالش های ذهنی و فكری را عهده دار بوده و در قالب سازمانهای فراگير نسبت به تبادل دائمی دانش و مشاركت گسترده سازمانی و ایجاد ارزش افزوده اقدام می نمايند.

 عناصر اصلی تعیین کننده  رشد سازمانی  در سازمانهای نوین :

اجرای نظام مهندسی مجدد سازمانی ( مثال عملیاتی BALANCED SCORECARD)

ارتقای کرامت ،  قابلیت ها و توانمندیهای کارکنان

میزان انگیزه و تفویض اختیارات و مسئولیت ها ( رضایتمندی کارکنان )

سیستم های اطلاعاتی زنده  و پویا و در حال حرکت (MOBILITY)

بکارگیری های فنآوری های نوین و پیشرفته

در حقيقت، مفهوم فرهنگی و اجتماعی واژه جهانی شدن ، تجمع تمامی بشريت حول محور تغییر براساس دانايی و استفاده از آن جهت زندگی بهتر با ارتباطات زنده معنی می شود و بر همين مبنا كليه سازمانهای پيشرو دنيا بنيان توسعه خود را در جهت استقرار مديريت بر مدیریت تغییر متمركز نموده و با توجه به دستاوردهای بديع و متعدد در حوزه فن آوريهای علمی و اطلاعاتی، پياده سازی مدل توسعه نوين را برنامه ريزی نموده و پيرو آن تغييرات بنيادين دركليه معيارهای ارتباطی و نقش سازمانها ايجاد شده و يا در حال بروز می باشد.

تفاوت سازمانهای نوین با سازمانهای عصر صنعت :

در عصر صنعت افراد را استخدام می کردند و برای یک کار کاملاً مشخـص و تـعریـف شـده آموزش می دادند ، در سازمانها معمولاً نخبگانی وجود داشتند که توانایی تعریف جزئیات کارهای تکراری  را  که کارکنان باید بعنوان وظیفه انجام می دادند ، داشتند . این نخبگان که از بین مدیران یا مهندسان برجسته انتخاب می شدند، استاندا ردها را تعریـف نموده و روش هـای کنترل  و اعمال نظارت  و کسب اطمینان از صحت عملکرد بر اساس استانداردها را تعریف می نمودند . کارکنان قرار نبود، که بیشتر فکر کنند بلکه ، قرار بود که بیشتر کار کنند .

 در عصر اطلاعات این فلسفه دیگر صادق نیسـت . کارهایی که تــکراری است و شرایط انجامش قـابـل پیش بینی وبرنامه ریزی است به ماشین سپرده می شود و کار اصلی انسان بعنوان یک متاع معنوی بکار گرفتن ذهن ، ایجاد فکر و خلاقیت و تولید محصول از این طریق است .

شامل 27  اسلاید POWERPOINTپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
sazman_haye_novin_1969978_4060.zip310.1k

دانلود پاورپوینت بررسی سرفصل های هوش تجاری در دانشگاه های مختلف جهان

دانلود پاورپوینت بررسی سرفصل های هوش تجاری در دانشگاه های مختلف جهان درس هوش تجاری در دانشگاه ملی سئول اهداف: بدست آوردن داده از یک پایگاه داده رابطه ای موجود با استفاده از SQL و ابزارهای تولید گزارش. تفسیر ، توسعه و ارزیابی فرآیند و مدل های داده ی استفاده شده در پشتیبانی از نرم افزارهای تجاری و هوش تجاری. پیاده سازی یک پایگاه داده رابطه ای برای پشتیبانی از عملیات تجاری پیاده سازی یک Relational Data Warehouse برای فراهم کردن گزارش هوش تجاری ایجاد مکعب های داد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,300 تومان

دانلود پاورپوینت اندازه گیری بهره وری در سازمان ها

دانلود پاورپوینت اندازه گیری بهره وری در سازمان ها سطوح بهره وري: بهره وری در سطح ملی: افزايش بهره وری تنها راه توسعه اقتصادی کشورها می باشد که موجب ارتقاء سطح رفاه زندگی يک ملت می گردد. بهره وری در سازمان : استفاده بهينه و مؤثر و کارآمد از منابع، تقليل ضايعات ، کاهش قيمت تمام شده ، بهبود کيفيت، ارتقاء رضايت مشتريان ، دلپذيری از محيط کار و افزايش انگيزه و علاقه کارکنان به کار بهره وری در خانه: ارتقاء بهره وری در خانه موجبپايين آمدن ضايعات، از ب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,800 تومان

دانلود پاورپوینت سنجش رضايت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضايتمندی كاركنان

دانلود پاورپوینت سنجش رضايت شغلی و ارائه راهكارهای بهبود رضايتمندی كاركنان تعاريف: يكي از نخستين تعاريف مربوط به رضايت شغلي متعلق به هرزبرگ (1959) و همكاران اوست. به اعتقاد هرزبرگ، رضايت شغلي داراي دو بعد جداگانه است. يكي از اين ابعاد كه به عامل بهداشت معروف است دربردارنده ويژگيهاي محيطي شغل و جنبه هاي بيروني مانند سرپرستي، حقوق، روابط بين فردي، شرايط و موقعيتهاي كاري است. دومين بعد معروف به عوامل برانگيزانده است كه در واقع عوامل وابسته به وظايف، محتواي شغل و جنبه هاي د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,500 تومان