دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت برنامه ريزی استراتژيک صنعتی با استفاده از روش Miltenburg

دانلود پاورپوینت برنامه ريزی استراتژيک صنعتی با استفاده از روش Miltenburg

عناوین :

1 – مروری بر مفاهیم مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک
2 – سلسله مراتب تصمیمات استراتژیک در سازمان
3 – تعریف وظایف مختلف در یک کسب و کار
4 – معرفی وظیفه تولید و عملیات و تقسیم بندی آن
5 – معرفی استراتژی تولید صنعتی
6 – تقسیم پژوهشهای تولید صنعتی به دو حوزه  ” محتوا ”  و  ” فرآیند ”
7 – مرور کوتاهی بر ” محتوا ” ی استراتژی تولید صنعتی
8 – معرفی ” فرآیند ” های تدوین استراتژی تولید صنعتی
9- معرفی مدل Miltenburg و نحوه استفاده از آن
10-ارایه یک مورد کاربردی در ایران
 
1- مروری بربرنامه ريزی ومديريت استراتژيک:
فرهنگ لغات وبستر، استراتژی را بعنوان علم برنامه ريزی وهدايت عمليات نظامی تعريف کرده است. (Hill & Jones , 1992 , 7 ).
" اما برخی افراد کلمات استراتژی ، برنامه ، خط مشی و هدف را بايکديگر اشتباه کرده وبه جای هم مورد استفاده قرار می دهند." (Pun, 2004,904 ).
اما برای جلوگيری از اين اشتباه بايد به تعاريف زير دقت کنيم:
"استراتژی يک برنامه يا بطور معادل يک راهنمايی يا جريانی از اقدامات به سوی آينده و مسيری برای رفتن از اينجا به آنجا می باشد." (Mintzberg,1994,108 ).
اين تعريف نشان می دهد که استراتژی کلمه ای عام تر از برنامه است وبه معنی هدف نمی باشد ، بلکه به معنی راهی برای رسيدن به هدف است.
برنامه ريزی بعنوان يکی از اصلی ترين وظايف مديران شالوده وسنگ بنای فرايند مديريت سازمانهاست . دراين ميان برنامه ريزی استراتژيک (راهبردی) با نگاهی همه جانبه و بلند مدت جايگاه ويژه ای دارد. مديريت استراتژيک را می توان به صورت زيرتعريف کرد:
"مديريت استراتژيک فرايندی است که از طريق آن سازمانها محيط داخلی وخارجی خود را تجزيه وتحليل نموده و از آن ياد می گيرند. راهنمايی های استراتژيک بوجود آورده ، استراتژيهايی پديد می آورند که برای دستيابی به  اهداف تعيين شده به آنها کمک می کند وآن استراتژيها را درتلاش برای رضايت پديد آورندگان کليدی سازمان که صاحبان منافع ناميده می شوند ، اجرا می کنند." (Harrison & ST.John, 1998,4 )
"مديريت استراتژيک فرآيند مديريت کردن يکجای اهداف ووسيله هايی است که به تعريف اينکه سازمان چيست (يا می خواهد باشد) ، کجا می خواهد برود، چه موقع می خواهد به آنجا برود وچگونه می خواهد اين کار را انجام دهد ، کمک می کند." (Finlay,2000,15 ).
"مديريت استراتژيک مجموعه ای از تصميمات و اعمال مديريتی است که عملکرد دراز مدت يک سازمان را مشخص می کند وشامل کاويدن محيط (داخلی وخارجی) ، تدوين استراتژی (برنامه ريزی بلندمدت يا استراتژيک)، اجرای استراتژی وارزيابی و کنترل می باشد.( Wheelen & Hunger,2003,3 )
 
شامل 34  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
raveshe_Miltenburg_1969687_4899.zip1 MB

دانلود پاورپوینت روش های تحقیق در مدیریت - فصل اول مقدمات پژوهش

دانلود پاورپوینت روش های تحقیق در مدیریت - فصل اول مقدمات پژوهش آنچه در این فصل می آموزیم: تحقیق چیست؟ انواع تحقیق دو روش اجرای تحقیق تحقیق علمی و ویژگی های آن بنیاد های تحقیق علمی روابط همبستگی – روابط علّی لزوم آگاهی مدیر از تحقیق مدیران، محقّقان و مشاوران و ارتباط آنها   تحقیق چیست: جست و جو یا بررسی سازمان یافته، منظّم، متّکی به داده ها، نقّادانه، علمی در زمینه ای مشخّص با هدف یافتن پاسخ و راه حل مناسب   (Inquiry (noun: A systematic se ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

دانلود پاورپوینت روابط انسانی

دانلود پاورپوینت روابط انسانی انسان‌ها همچنان مهره‌هاي اصلي سازمان راتشكيل مي‌دهندبه طو ريكه موفقيت سازمان‌ها در تحقق اهدافشان،وابسته به نحوه نگرش آنها به انسان و چگونگي به كارگيري نيروهاي انساني است. روابط انساني و توجه به شخصيت انسان،گرچه ازقرن‌ها پيش مطرح شده بود اما تا قبل ازقرن بيستم پديده‌اي گمنام وناشناخته تلقي مي‌شدزيرا قبل ازانقلاب صنعتي ، ارزش انسان با ماشين‌آلات و ابزار مكاني ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت آشنایی با پژوهش کیفی

دانلود پاورپوینت آشنایی با پژوهش کیفی سرخط مطالب: پژوهش کیفی چیست؟ چه تفاوتی هائی با پژوهش کمّی دارد؟ چه رابطه ای با پژوهش کمی دارد؟ چطور انجام می شود؟ اعتبار آن را چطور می توان سنجید؟   چرا پژوهش کیفی احتیاج به معرفی دارد: پژوهش کیفی چیست: پژوهشی است که در آن خبری از اندازه گیری نیست یافته های آن از صافی فهم و تفسیر پژوهشگر می گذرد آیا پژوهش علمی  را می توان بدون اندازه گیری انجام داد: می توانید یک نظریه مهم علم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,800 تومان