دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت روابط انسانی

دانلود پاورپوینت روابط انسانی

انسان‌ها همچنان مهره‌هاي اصلي سازمان راتشكيل مي‌دهندبه طو ريكه موفقيت سازمان‌ها در تحقق اهدافشان،وابسته به نحوه نگرش آنها به انسان و چگونگي به كارگيري نيروهاي انساني است.

روابط انساني و توجه به شخصيت انسان،گرچه ازقرن‌ها پيش مطرح شده بود اما تا قبل ازقرن بيستم پديده‌اي گمنام وناشناخته تلقي مي‌شدزيرا قبل ازانقلاب صنعتي ، ارزش انسان با ماشين‌آلات و ابزار مكانيكي برا بر دانسته می شد.

به‌طوري كه در 1800«رابرت آون» به نقش روابط انساني در سازمان‌ها توجه كرد. پس ازاو «آندرواور» عامل انساني درامر توليدرا مورد بحث قرار داد و اهميت آن را تشريح كرد پس از اين دو دانشمند، «وينسون» نكات مهمي را بر بنياد ريشه‌اي روابط انساني افزود.

روابط انسانی:

فرآيند برقراري وحفظ روابط هدفدارودو جانبه بين اعضاي يك سيستم با تامين نيازهاي فردي وگروهي واحساس رضايت و به وجود آمدن انگيزش و رسيدن به اهداف سازمان.

اهداف روابط انساني:

1- شناخت خصوصيات فردي.
2- شناخت كنش ها و واكنش ها.
3- شناخت ريشه ها تفاوت ها واختلاف ها.
4- پيدا كردن راههاي علمي جلب همكاري.
5- به وجود آوردن جو مناسب.
6- تقويت روحيه و جلب رضايتمندي افراد.
7- ارضاء و بر آوردن نيازهاي منطقي.
8- برقراري روابط عمومي.
9- مطالعه و بررسي و يافتن شيوه هاي مديريت و رهبري مناسب در سازمان.

در هر مجموعه كاري دو نوع سازمان داريم:

1- سازمان رسمي: در چهار چوب قوانين ومقررات اداري.
2- سازمان غير رسمي: روابطي كه با دوستان برقرار ميكنيم.

از آنجا كه سازمانها روز به روز بزرگتر مي شوند وشكل جديدي به خود مي گيرند كارها بايد طوري طرح ريزي شود كه فقط افراد متخصص به كار گمارده شوند. يكي از علتهايي كه کارفرمابه کارگر آزادي نمي دهد نداشتن ايمان به کارگران وزير دستان مي باشد وبراي برقراري روابط، بايد کارفرما به کارگر ايمان داشته باشد. توانايي و استعداد افراد را بشناسيم و به آنها ايمان داشته باشيم در نتيجه روحيه مودت به وجود مي آيد.

شامل 14 اسلاید POWERPOINT

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ravabete_ensani_1969334_3442.zip400.5k

دانلود پاورپوینت آشنایی با پژوهش کیفی

دانلود پاورپوینت آشنایی با پژوهش کیفی سرخط مطالب: پژوهش کیفی چیست؟ چه تفاوتی هائی با پژوهش کمّی دارد؟ چه رابطه ای با پژوهش کمی دارد؟ چطور انجام می شود؟ اعتبار آن را چطور می توان سنجید؟   چرا پژوهش کیفی احتیاج به معرفی دارد: پژوهش کیفی چیست: پژوهشی است که در آن خبری از اندازه گیری نیست یافته های آن از صافی فهم و تفسیر پژوهشگر می گذرد آیا پژوهش علمی  را می توان بدون اندازه گیری انجام داد: می توانید یک نظریه مهم علم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,800 تومان

دانلود پاورپوینت اصطلاحات و تعاريف و اصول هشتگانه مديريت كيفيت بر مبنای استاندارد ISO 9000:2000

دانلود پاورپوینت اصطلاحات و تعاريف و اصول هشتگانه مديريت كيفيت بر مبنای استاندارد ISO 9000:2000 تشريح اصطلاحات و تعاريف: 3-3-1 سازمان(organization):  گروهي از افراد و تسهيلات (facilities) همراه با ترتيب دادن مسؤوليتها (responsibility)،  اختيارات (authority) و روابط آنها  توضيح (مؤلف) : 1-تسهيلات (facilities) : ابزارهاي فيزيكي(physical means) يا  تجهيزات  (equipment)  مورد نياز براي انجام دادن كارها 2-مسووليت (responsibility): پاسخگويي در قبال تصدي و عهده دا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,300 تومان

دانلود پاورپوینت اصول و مبانی مدیریت

دانلود پاورپوینت اصول و مبانی مدیریت فهرست عناوین: 1-مفاهیم و تعاریف 2-سیر تحول اندیشه های مدیریت 3-برنامه ریزی 4-سازماندهی 5-هدایت 6-نظارت 7-خلاقیت ----------- مفاهیم و تعاریف: تعریف سازمان: سازمان عبارت است از گروهی متشکل از دو یا چند تن که در محیطی با ساختار منظم و ازپیش تعیین شده برای نیل به اهداف گروهی با یکدیگر همکاری می کنند.   وجوه اشتراک سازمانها: 1-هدف یا منظور 2-برنامه 3-منابع 4-مدیر   انواع سازما ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,500 تومان