دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت بسیج منابع

دانلود پاورپوینت بسیج منابع

بسیج منابع به چه معناست؟

بحران نیازمند سرعت عمل است.

سرعت عمل :
حجم زیادی از بحرانها بدلیل اصل غافلگیری که دامن کاربران ومدیران را گرفته وآنها را از تصمیم گیری سریع باز می دارد از کنترل خارج شده وباعث بروز شرایط پیچیدگی حوادث می شود.
واکنش‌پذیری:بروز واکنش مناسب دربرابر بحرانها ویژگی بسیار ارزنده ای برای لجستیک به حجساب می آید .بحران ها هرکدام واکنش منحصر بفرد واختصاصی خود را طلب می نمایند .مسلما واکنش سیستم لجستیک دربرابر یک بحران تروریستی با بروز یک بحران زیست محیطی متفاوت خواهد بود.
 
حمل نقل  در لجستیک:
وظيفه اصلي يك نظام پشتيباني رساندن تجهيزات و آذوقه مناسب در مقادير مورد نياز و در مكان‌ها و زمان‌هاي مورد نياز است. طيف وسيعي از اقدامات حمل و نقل و توزيع كالاها و تجهيزات معمولا در حين بحران در سطح محلي انجام مي‌گردد. صف كردن وسايل نقليه محلي براي حمل اجساد و مصدومين يا مجبور كردن شركت‌هاي حمل و نقل يا اتوبوس‌هاي ادارات و سازمان‌ها براي تخليه اضطراري بازماندگان يا آوارگان از آن جمله اند. اقدامات سازمان يافته محلي، اغلب موثرتر و مناسب تر است.
بنابر اين بسياري از برنامه ريزان در پي يافتن راهكارها و طراحي، تدوين و اجراي برنامه‌هايي هستند كه مديريت پشتيباني در مرحله پاسخگويي را در سطوح محلي تقويت كنند. در بعضي از انواع بحران‌ها، ارسال خيلي فوري بعضي تجهيزات و اقلام امدادي از خارج از منطقه آسيب ديده و گاه حتي از خارج از كشور لازم مي‌شود. تامين داروهاي مورد نياز، تهيه وسايل ارتباطي، تامين دستگاه‌هاي مولد برق براي تاسيسات كليدي، تدارك تجهيزات لازم براي تعمير يا راه اندازي دوباره شريان‌هاي حياتي (مثل مخازن آب آشاميدني شهري، فاضلاب، نيروگاه برق، خدمات عمومي، ايستگاه‌هاي راديويي) مثال‌هايي از اين دست به شمار مي‌آيند (استيفنسن، 1993).   
 
لجستیک:
انبار ونگهداری
امور اداری
تامین منابع مالی
آمار وپایش
ارتباطات
حمل ونقل
 
 حمل ونقل:
برای پاسخگویی مناسب به نیازهای  یک بحران وهمچنین برخورداری از   سیستم لجستیک کارآمد، داشتن  ناوگان ترابری یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. ترابری ما را قادر می سازد ضمن انجام سریع ارزیابی از ابعاد حادثه وتشخیص نیازها در کوتاه ترین زمان ممکن در منطقه حادثه حضورموثر داشته ،تصمیمات لازم واقدامات اجرایی راازاولین لحظات پس از سانحه اتخاذ نماییم.بخش عمده وقریب به کامل کارکردهی لجستیک درارتباط مستقیم با حمل ونقل می باشد .این بخش می تواند با توانایی خود سایر فعالیتها را به نوعی تحت الشعاع قرار دهد.
 
سیستم های حمل ونقل:
انواع سیستم حمل ونقل:
1-حمل ونقل زمینی
2-حمل ونقل هوایی
3-حمل ونقل دریایی
4-حمل ونقل ریلی
 
شامل 29  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
basije_manabe_1966695_7762.zip3.4 MB

دانلود پاورپوینت برنامه ريزی استراتژیک تبيين بيانيه رسالت

دانلود پاورپوینت برنامه ريزی استراتژیک تبيين بيانيه رسالت چشم‏ انداز( Vision ): چشم ‏انداز يعني آن‏چه كه در آرزوي دست‏يافتن به آن مي‏باشيم. چشم‏ انداز حالت آرماني داشته و كمّي نمي‏باشد و به سوال زير پاسخ مي‏دهد:  آن‏چه مي‏خواهيم بشويم ؟   در بيان آن بايستي سه موضوع در نظر گرفته شود: مقصود توجيه فايده   ضمناً موارد زير در نوشتن چشم‏انداز مي‏بايستي رعايت گردد: آرزو روشن براي آينده در ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,500 تومان

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک شرکت سینره

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک شرکت سینره تحلیل عوامل درونی و بیرونی تحلیل عوامل بیرونی: طبقه بندي: بعضي از صاحب نظران به تحليل PEST مي پردازند Political Economical Social Technological بعضي از صاحب نظران به تحليل PEST عوامل رقابتي را اضافه ميكنند  در بعضي از كتب مشتريان بروني يا Customers و فراهم آوردندگان و يا Suppliers ها را اضافه ميكنند   عوامل خارجي: عوامل اقتصادي عوامل اجتماعي و فرهنگي عوامل سياسي ، قانوني و حاكم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک با رویکرد قطعی و فازی (مورد: شرکت لبنیات پاک)

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک با رویکرد قطعی و فازی (مورد: شرکت لبنیات پاک) تجزیه و تحلیل پرتفوی کسب و کار: در قلمرو مدیریت استراتژیک، روش های متعددی برای کمک به انتخاب بهترین استراتژی یا ترکیبی از استراتژیها ایجاد گردیده است. تفسیر پرتفوی یک فعالیت دو مرحله ای است: 1-تجزیه و تحلیل عواملی که منجر به تعیین موقعیت دقیق سازمان در ماتریس ها میشود. 2-فرموله کردن اعمال یا گام هایی که برای بهبود موقعیت واقعی سازمان و رساندن شرکت به اهدافش باید صورت پذیرد. تعاریف اصطلاحات و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,100 تومان