دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت چگونه یک پروژه را اجرا كنيم

دانلود پاورپوینت چگونه یک پروژه را اجرا كنيم

اجراي پروژه فاز اصلي در تحقيق اهداف پروژه است. زيرا توليد تحويل شدني هاي پروژه دراين فاز انجام مي شود .

دراين فاز مجموعه گامهاي ذيل تحقق مي يابد:

گام اول: هماهنگي و تعيين ارتباطات پروژه

گام دوم: آماده كردن و تجهيز كارگاه

گام سوم: اجراي برنامه پروژه

گام اول: هماهنگي و تعيين ارتباطات پروژه:

با انجام برنامه ريزي و سازماندهي پروژه نوبت به توليد اقلام تحويل شدني (خروجي پروژه )ميرسد.بدين منظور بكارگيري بهترين افراد اجرايي براي انجام كارهاي زمان بندي شده براساس سازمان طراحي شده الزامي است. ليكن هماهنگي به منظور يكپارچه نمودن كوشش ها و تلاش اعضاي تيم و كاركنان براي رسيدن به هدف نهايي از اهميت ويژه اي برخوردار است. ايجاد هماهنگي در پروژه هاي بزرگ با توجه به گستردگي فعاليتها و تقسيم كارها به سادگي امكان پذير نيست و نيازمند استفاده از روشهاي مشخصي خواهد بود .

هماهنگي از طريق آگاه سازي آموزش و دخالت در تصميم گيري ها حاصل مي شود و بستر آنها ايجاد ارتباطات است كه در آن نحوه چگونگي توزيع و تبادل عقايد  افكار و اطلاعات به منظور هماهنگي و هدايت دست اندر كاران پروژه مورد بحث قرار مي گيرد .

ارتباطات ابزاري مهم براي هدايت و اجراي پروژه و نيز كنترل است. يكي از رايج ترين ابزارهاي اثر بخش ارتباط برگزاري جلسات تيمي است.

گام دوم آماده كردن و تجهیزكارگاه:

آماده كردن و تجهيز كارگاه شروع فيزيكي انجام كارهاست. دراين مرحله ايحاد ساختمان مديريت اجرايي پروژه راه هاي دسترسي ، تأمين تجهيزات آزمايشگاهي، منابع سرمايه اي و نيروي انساني طبق برنامه پروژه صورت مي گيرد.در اين مرحله ارزيابي و انتخاب تأمين كنندگان منابع سرمايه اي،شناسايي نيروي انساني با تخصص و مهارت مشخص و عقد قرارداد جهت تأمين آنها صورت ميگرد .

گام سوم: اجراي برنامه پروژه:

اجراي برنامه پروژه به معني انجام فعاليت هاي زمان بندي شده همراه با هزينه و كيفيت مشخص است.در اين گام موارد ذيل انجام مي شود .

هدايت و رهبري پروژه و ايجاد انگيزه:

هدايت و رهبري و اجراي فعاليت هاي پروژه طبق برنامه از طريق اعمال روشهاي مختلف انجام مي شود.آشنايي با تئوري هاي مديريت و رهبري، شناخت لازم را در بكارگيري ابزارهاي مناسب آنها فراهم مي شود.يكي از نكات مهم در مديريت و رهبري ايجاد انگيزه است.زيرا در صورتي كه پروژه به خوبي برنامه ريزي و سازماندهي شده باشد در صورت عدم تعهد اعضاي پروژه،موفقيت آن محدود خواهد بود .به طور كلي مي توان عوامل انگيزش را به دو دسته پاداشهاي مالي و غير مالي تقسيم كرد

عوال پاداش از طريق مشوق هاي غيرماليآموزه هاي مذهبي احساس مشاركت و مالكيت معنوي پروژه فرصت براي توسعه و پيشرفت احساس تعلق(به گروه پروژه) واگذاري كارها افزايش مسئوليت ها و غني سازي شغل

اجراي عمليات فعاليت هاي پروژه:

اگرچه انجام كليه فعاليت ها طبق مشخصات برنامه با استفاده از نيروي انساني و ماشين آلات و تجهيزات و ابزارآلات و نيز منابع مصرفي مشخصه اصلي اين فاز مي باشد ليكن استفاده از راه حل هاي نوآورانه و ميان بر و همچيني بهره برداري از فرصت هاي پيش آمده در اجراي پروژه بايد همواره مد نظر قرار گير تا موجب كاهش زمان و زهينه و افزايش كيفيت شود. بدين منظور بهره گيري از روش هاي ايحاد خلاقيت و نوآوري مي تواند مفيد باشد .

تداركات پروژه:

 تأمين كالا و خدمات پروژه به ميزان مشخص شده در برنامه كاري است كه در تمام دوره اجرايي پروژه صورت مي گيرد. تداركات پروژه در چهار مرحله تهيه بانك اطلاعاتي كالا و خدمات ارزيابي تأمين كنندگان كالا و خدمات عقد پيمان و كنترل كيفيت كالا و خدمات صورت مي گيرد. بدين منظور بايد براي هريك از مراحل فوق روش اجرايي و مدارك و مستندات تهيه شود .

روش های اجرای پروژه:

روش امانی: در این رئش دستگاه اجرایی راساً انجام کلیه فعالیت های مربوط به اجرای عملیات را برعهده میگیرد و با تأمین تهیه و تدارک عوامل و امکانات کار را به هزینه خود و تحت مسئولین خود اجرا می کند .

روش پیمانی: در این روش انجام کلیه فعالیت های مربوط به عملیات طی مبادله موافق نامه به واحدی بنام پیمانکار واگذار می شود. پیمانکار راساً مسئولیت پیشنهاد قیمت برای اجرای کار و تهیه و تدارک عوامل و امکانات مورد نیاز و بکارگیری آنها برای اجرای کار و راه اندازی و تحویل آن برعهده داشته و کار را تحت مدیریت و مسئولیت خود اجرا و تحویل می نماید.که عمده ترین روش اجرای پروژه روش پیمانی است .

شامل 17  اسلاید POWERPOINTپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,600 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
cheguneh_yek_porojheh_ra_ejra_konim_1922994_4401.zip486k

دانلود پاورپوینت چالش های پياده سازی طرح های جامع فناوری اطلاعات در سازمان های دولتی ايران

دانلود پاورپوینت چالش های پياده سازی طرح های جامع فناوری اطلاعات در سازمان های دولتی ايران خلاصه مطالب: مروري بر طرح هاي جامع روش معماري و جايگاه آن در طرح هاي جامع فناوري اطلاعات مدل هاي ارزيابي معماري مطالعه موردي و چالش هاي پياده سازي معماري ارائه مدل ارزيابي معماري در سازمان هاي دولتي ايران جايگاه سيستم هاي جامع ERP در پياده سازي معماري ارائه مدل ارزيابي معماري با استفاده از مدل BSC ارائه راهكاره -------- مطالعه موردي: روش هاي پياده سازي معماري در سازمان هاي دولتي ايران: ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,300 تومان

دانلود پاورپوینت مديريت پروژه (فصل 21 درس مهندسی نرم‌افزار 2)

دانلود پاورپوینت مديريت پروژه (فصل 21 درس مهندسی نرم‌افزار 2) دكتر احمد عبداله زاده بارفروش مديريت پروژه شامل طرح‌ريزي، پايش و كنترل افراد، فرايند و وقايعي مي‌باشد كه در طول توسعه نرم‌افزار رخ مي‌دهند. هر فرد عمل مديريت را انجام مي‌دهد، ولي محدوده فعاليت‌هاي مديريتي هر فرد با توجه به نقش وي در پروژه متفاوت است. نرم‌افزار نياز به مديريت شدن دارد زيرا پيچيده و داراي چرخه حيات طولاني مي‌باشد. مديران براي موفقيت باي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت معرفی تکنیک FMEA و اهداف آن

دانلود پاورپوینت معرفی تکنیک FMEA و اهداف آن تعریف: FMEA  متدلوژی یا روشی است سیستماتیک که به دلایل زیر به کار می رود: الف)شناسایی و الویت بندی حالات بالقوه خرابی در یک سیستم ،محصول، فرایند و یا سرویس. ب)تعریف و اجرای اقداماتی به منظور حذف و یا کاهش میزان وقوع حالات بالقوه خرابی. پ)ثبت نتایج تحلیل های انجام شده به منظور فراهم کردن مرجعی کامل برای حل مشکلات در آینده. FMEA  تکنیکی تحلیلی و متکی بر قانون “پیشگیری قبل از وقو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان