دانلود دروس تخصصی موفقیت ارتباط با ما فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی پاورپوینت تمامی رشته ها فایل ویکی1

دانلود پاورپوینت مدیریت امور اجرایی

دانلود پاورپوینت مدیریت امور اجرایی

مدیریت:

مدیریت در تمام فعالیت های کسب و کار و سازمانی عمل هماهنگی تلاش های افراد برای به انجام رساندن اهداف و مقاصد مورد نظر با استفاده از کارآمد و موثر منابع موجود است. مدیریت شامل برنامه ریزی، سازماندهی، کارگزینی، پیشرو و یا هدایت و کنترل یک سازمان (یک گروه از یک یا چند نفر و یا اشخاص) و یا تلاش به منظور رسیدن به هدف. منابع شامل استقرار و دستکاری از منابع انسانی، منابع مالی، منابع تکنولوژیکی، و منابع طبیعی.

تا چه اندازه ای در کار و فعالیت خود موفق هستید ؟
چه برنامه ای را برای آینده شغلی و تحصیلی خود در نظر گرفته‌اید؟
 مهم‌ترین مشوقان شما در کار و تحصیل چه کسانی هستند ؟
چه راهبردی برای مواجهه با مشکلات دارید؟
استرس چه نقش و جایگاهی در روند برنامه کاری و تحصیلی شما دارد؟
از چه راهکارها، ترفندها و الگوهایی برای برطرف کردن و غلبه بر آن استفاده می‌کنید؟
 
همان‌طور که می‌دانید، این‌ها سؤالاتی هستند که تا حدودی خودمان پاسخ آن‌ها را تعیین می‌کنیم و اغلب به طور نسبی در شرایط مختلف برای هر فردی پیش می‌آیند. اما حل این معماها و عبور از آن‌ها به دانش و اعتماد به نفس بالایی نیاز دارد. اینکه چه راهکاری را برمی‌گزینیم و چه واکنشی نسبت به این قبیل مسائل داریم؛ نشان دهنده شناخت، دانش، مهارت و تجربه حاصل از رویارویی با آن‌ها است، برای آشنایی بیشتر و راهبردهای مقابله با این پدیده، با ما در این مقاله همراه شوید.
 
استرس:
هر عاملی که سلامت ذهنی و جسمی را تحت تأثیر قرار دهد و موجب بروز نگرانی شود؛ استرس نامیده می‌شود.
اغلب افراد با هر سمتی و در هر جایگاهی، حداقل یک بار با این پدیده مواجه شده‌اند و تأثیرات نامطلوب آن‌را در روند کار و زندگی تجربه کرده‌اند. استرس یا فشار عصبی، ناهمگونی، فقدان تمرکز، ترس از موفق نشدن و در نهایت ناتوانی در اجرایی منطبق با خواسته های آرمانی است. این دغدغه و تطابق ناپذیری ذهنی، اغلب درهنگام اجرای امور حساس و سرنوشت سازی مانند مصاحبه‌ها، آزمون‌ها، عملیات‌ها و پروژه های بزرگ رخ می‌دهد.کار بیش از اندازه و مدیریت امور در زمان محدود، بیشترین علائم بروز این پدیده هستند.
 
مدیریت زمان:
یکی از مهم‌ترین راه های رهایی از فشار کاری و استرس، زمان‌بندی و اولویت دادن به برنامه های شغلی و تحصیلی است. با استفاده از این راهبرد، زمان بیشتری برای پرداختن به مسائل مختلف خواهید داشت. تنظیم فهرست روزانه و یادآوری امور اولیه، تا حد زیادی فشارهای کاری را کاهش می‌دهد.
حذف برخی از برنامه های کاری و به تعویق انداختن دیدارها و جلسات غیرضروری نیز تا حدودی از فشارهای کاری می‌کاهد، بدین طریق اوقات بیشتری را برای مطالعه و تحقیق درباره مسائل مختلف خواهید داشت.
 
تمرین:
بسیاری از کارآفرینان و افراد خلاق، تمرین و تکرار را عاملی موثر برای حفظ تمرکز و خلاقیت بیشتر در اجرای کارهای متفاوت می‌دانند
چه بخواهيد در شركت كنوني خودتان به جايگاه مديريتي ارتقاء يابيد يا در شركت جديدي اين كار را آغاز نماييد به كمك موارد ذيل مي‌توانيد آمادگي خود را به ديگران اثبات نماييد
 
سعي در رفع و حل مشكلات:
مديران بزرگ افرادي خلاق، فعال و سخت‌كوش و واقع‌بين هستند. يك راه مناسب براي بروز و نشان دادن اين ويژگي‌ها اين است كه مشكلات موجود در واحد يا شركت خودتان را يافته و اقدام به رفع و حل آن‌ها نماييد.
بدين طريق اولين قدم‌ها به سمت مديريت را برمي‌داريد. مديران مي‌گويند و ديگران منتظر هستند تا به آن‌ها گفته شود كه چه كنند.
 
بررسي ويژگي ساير مديران:
جهت دستيابي به پست مديريتي لازم است يك سري تحقيقات انجام دهيد. خصوصيات و ويژگي‌هاي مديران شركت خود را در نظر داشته باشيد. سپس ويژگي‌ها و وظايف شغلي خود را بررسي نماييد كه در چه مواردي مي‌توانيد خصوصيات و ويژگي‌هاي مشابه را پياده نماييد.
 
نمايش قابليت‌هاي مديريتي:
با به كارگيري موارد و كاربردهاي مديريتي در جايگاه كنوني‌تان، خود را در ليست نفر بعدي براي ارتقاء قرار دهيد.
اكثر سازمان‌ها از گروه‌هاي گوناگون، نيروهاي اجرايي، گروه‌هاي مطالعاتي و پروژه‌اي تشكيل شده‌اند كه مسووليت مديريتي بر عهده ندارند و تمامي اين گروه‌ها به يك مدير و ناظر نياز دارند.
آن دسته از افراد كه افكار و روياي مديريت در ذهن دارند بايستي با اعلام آمادگي براي پذيرش مسووليت‌هاي بيشتر به واسطه درخواست و پيگيري آن خواسته خود را مطرح نمايند. خود و قابليت‌هايتان را ثابت كنند.
 
در غياب مدير مسووليت را بر عهده بگيرد:
پيشنهاد دهيد كه مي‌توانيد در غياب مديرتان مسووليت‌هاي او را بر عهده بگيريد. اگرچه مسووليت‌هاي زيادي بر دوش‌تان قرار مي‌گيرد اما بهترين راه براي بروز توانايي‌هايتان به ديگران مي‌باشد. اگرچه بسياري از مديران ترجيح مي‌دهند كه فردي باتجربه در غياب آنان مسووليت امور را به دست گيرد اما در مواردي كه امور از حساسيت كمتري برخوردار مي‌باشند اين امر امكان‌پذير خواهد بود. نكته مهم ديگري كه هيچ‌گاه نبايد فراموش شود اين است كه نشان دهيد به شغل مديريت علاقه‌منديد نه به القاب و عناوين.
 
كاميابي وموفقيت در شغل جديد:
شروع به كار در يك پست جديد عليرغم مهيج‌ بودن همراه با استرس و دلشوره خواهد بود. چند ماه اول حالت دوره آزمايشي خواهد داشت كه در آن مدير و همكاران مي‌خواهند توانايي‌ها، استعدادها و قابليت‌ تطبيق و سازگاري با محيط شركت را در شما ارزيابي نمايند. دوره آزمايشي دوره حساسي است كه زير ذره‌بين قرار داريد لذا تمام سعي خود را به كار مي‌بريد كه هيچ خطا و اشتباهي از شما سر نزدند.
 
نكات ذيل در موفقیت در شغل جدیدبه شما كمك خواهند نمود:
*پل‌هاي پشت سر را خراب نكنيد.
*مهارت‌هايتان را به روز نماييد.
*روش گذشته را فراموش كنيد.
*با قدرت شروع به كار نماييد.
*اطلاع از قوانين اينترنتي شركت.
*همكاران خود را بشناسيد.
 
شامل 29  اسلاید POWERPOINT


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Executive-Management_1920732_6605.zip849.9k

دانلود پاورپوینت مديريت عمومی

دانلود پاورپوینت مديريت عمومی  اهداف يادگيري: 1-تبيين تفاوتهاي بين مديران و كاركنان عملياتي 2-تشريح مفهوم مديريت 3-تبيين تفاوت بين كارايي و اثر بخشي 4-تبيين چهار وظيفه اصلي مديران 5-تبيين سه سطح مديريت و وظايف هر سطح 6-تبيين نقش هاي مديران 7-چهار مهارت لازم براي مدير بودن 8-تبيين ضرورت مطالعه مديريت 9-تبيين نگرش هاي فرآيندي سيستمي و اقتضائي ------- سازمانها: سازمان: يك سامانه نظام مند كه گروهي از مردم را براي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت معرفی مدل های مهم برتری سازمانی (BEM)

دانلود پاورپوینت معرفی مدل های مهم برتری سازمانی (BEM) فهرست مطالب: 1- جايزه دمينگ – ژاپن 2- جايزه ملي كيفيت مالكوم بالدريج 3- مدل اروپايي مديريت كيفيت جهت دريافت جايزه كيفيت E.F.Q.M ------ 1- معرفی جايزه دمينگ – ژاپن: اين جايزه در سال 1950 با توجه به نظرات و سخنراني‌هاي آموزشي آقاي پروفسور دمينگ و توسط انجمن مهندسين و دانشمندان ژاپن جهت دستيابي به اهداف زير ايجاد شد بهبود وضعيت صادرات كشور ژاپن از طريق بهبود كيفيت محصولات ترو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,100 تومان

دانلود پاورپوینت مدل سازی مسئله تخصیص موقعیت های مکانی با تقاضای فازی

دانلود پاورپوینت مدل سازی مسئله تخصیص موقعیت های مکانی با تقاضای فازی كارخانه ها، مشتريان و تامين كنندگان مهمترين اعضا يك زنجيره عرضه هستند. در واقع موفقيت يك توليد كننده وابسته به اين است كه بتواند يك رابطه پيوسته ميان اين اعضا را برقرار سازد. در يك سيستم لجستيكي واقعي جهت بهبود جريان كالا ميان توليد كننده و مشتريان به تعدادي مراكز توزيع احساس نياز ميشود. بعد از ساخت اين مراكز توزيع كالاها توسط همين مراكز ميان مشتريان توزيع ميشود. يافتن بهترين مكانها جهت تاسيس اين ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,300 تومان