فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

دانلود پاورپوینت اسلام و جهان امروزی

دانلود پاورپوینت اسلام و جهان امروزی

فهرست مطالب:

نسب پدری  حضرت رسول (ص)

تهاجم فرهنگی

تبلیغ های ضد اسلامی

گسترش اسلام در اروپا

تاریخ وسبب فوت حضرت رسول

-----

نسب پدری حضرت محمد(ص):

نسب پدرى حضرت محمد (ص): عبدالله بن عبدالمطلب (شيبة الحمد) بن هاشم (عمرو) بن عبدمناف بن قصّى بن كلاب بن مرّة بن كعب بن لوىّ بن غالب بن فهر بن مالك بن نضر (قريش) بن كنانة بن خزيمة بن مدركة بن الياس بن مضر بن نزار بن معد بن عدنان.

تهاجم فرهنگی:

تهاجم فرهنگی به معنی انتقال معانی میان نظام‌های فرهنگی بدون رضایت دوطرفه است. به عبارت دیگر، اگر یک نظام فرهنگی، ارزش‌های خود را با استفاده از قدرت بر نظام دیگری تحمیل کند، تهاجم فرهنگی صورت می‌گیرد. برخلاف مبادله فرهنگی که در آن نظام‌ها توسعه یافته و تغییرات را برمی‌تابند؛ در تهاجم فرهنگی، ارزش‌های اصلی هر نظام مورد تردید قرار می‌گیرد و به مرور زمان نظام‌های ارزشی و فرهنگی از بین می‌روند.

فرهنگ‌های مهاجم معمولاً برای تضعیف و آسیب‌پذیر کردن فرهنگ دیگر، از روش‌های جوسازی بهره می‌برند. در ایران غرب‌زدگی را عموماً نمونه‌ای از آسیب‌پذیری در برابر تهاجم فرهنگی تلقی کرده‌اند

تبلیغ های ضداسلامی:

در پی حکم دادگاه آمریکا برای تبلیغ آگهی‌های ضد اسلامی در اماکن عمومی، آگهی تبلیغاتی در حمایت از رژیم صهیونیستی که در آن مسلمانان را با بربرها مقایسه می‌کند، در ایستگاه‌های مترو شهر نیویورک نصب می شود.

به گزارش اسلامیک مدیا به نقل از شبکه خبری"فاکس نیوز"، دادگاه ایالتی نیویورک"  در حکمی با تبلیغ آگهی های ضد اسلامی و حمایت از رژیم صهیونیستی در ایستگاههای مترو شهرنیویورک موافقت کرد.

هزینه مالی این آگهی اهانت آمیز که در ۱۰ ایستگاه مترو شهر نیویورک نصب می شود، توسط "پاملا گلر"، وبلاگ‌نویس اسلام ستیز پرداخت می شود، آگهی که روی آن نوشته شده است؛ در هر جنگی بین انسان متمدن و وحشی، از انسان متمدن حمایت کنید. حمایت از اسرائیل، شکست جهاد است".

بنابراین گزارش، "سازمان حمل‌ونقل شهری نیویورک" پیشتر با درخواست "گلر" برای نصب این پوستر اهانت‌آمیز مخالفت کرده بود، اما وی به بهانه آزادی بیان پرونده آن را به مقام‌های قضایی ارجاع داد تا دادگاه درباره آن تصمیم بگیرد.

این درحالی است که "پل انگلیمیر"، قاضی فدرال در "نیویورک" نیز بر اساس "متمم نخست حق آزادی بیان قانون اساسی آمریکا"، با صدور حکمی به مقام‌های این شهر دستور داد این پوستر ضد اسلامی را برای نمایش عمومی در ایستگاه‌های مترو نصب کنند.

این پوستر  در حالی در ایستگاههای مترو شهر "نیویورک" تبلیغ می شود که میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان اسلام همچنان با برگزاری تظاهرات خشم خود را از پخش فیلم اهانت آمیز به پیامبر اسلام نشان داده اند

شامل 7 اسلاید POWERPOINT


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ISLAM_1828402_9019.zip3.9 MB

آخرین محصولات فروشگاه