فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

دانلود پاورپوینت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

دانلود پاورپوینت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

معرفی:

با توجه به نقش پر اهمیت تحقیقات پزشکی در ارتقاء سلامت وتوسعه جوامع انسانی مهمترین وظیفه معاونت پژوهشی، فراهم نمودن بستر مناسب برای محققین است که با انجام پژوهش وتولید دانش نو، موجبات ارتقاء سلامت برای آحاد مردم را فراهم می نمایند. در این راستا تدوین وابلاغ اولویتهای پژوهشی، ارتقاء کمی وکیفی تحقیقات کاربردی، توانمند سازی محققین وانتشار نتایج تحقیق به ذی نفعان از مهمترین مأموریت های این معاونت می باشد.

 

معاونت های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:
معاونت آموزشی
معاونت بهداشتی
معاونت تحقیقات و فناوری
معاونت توسعه مدیریت و منابع
معاونت دانشجویی و فرهنگی
معاونت درمان
معاونت غذا و دارو
 
معاونت پژوهشی:
اهداف:
معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در راستای رسالت این دانشگاه که همانا تأمین و ارتقا سلامت برای آحاد مردم استان چهارمحال ومحال است. با اقدامات زیر دانشگاه را در جهت ماموریت خویش یاری می نماید.
1- تولید دانش وارائه آن 2- اطلاع رسانی 3- توانمند سازی پژوهشگران در انجام امور تحقیقاتی 4- تأمین منابع علمی 5- فراهم آوردن شرایط وامکانات لازم به منظور تسهیل انجام پژوهش 6- تشویق به انجام تحقیقات تیمی وچند مرکزی
 
بخش ها:
بخش های معاونت شامل: اطلاع رسانی پزشکی ، مجله علمی پژوهشی ، انتشارات ، (HSR) تحقیقات نظام سلامت ،طرحهای تحقیقاتی ،واحد فن آوری اطلاعات ، کتابخانه ، همایش ها وسمینارها ، کمیته تحقیقات دانشجویی ، روابط بین الملل
 
دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:
دانشکده بهداشت
دانشکده پرستاری و مامایی
دانشکده پرستاری بروجن
دانشکده پزشکی
دانشکده پیراپزشکی
 
دانشکده بهداشت:
تاریخچه
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۶۵ با پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی ، پرستاری و مامایی آغاز نمود. در سال ۱۳۷۰ پذیرش اولین گروه از دانشجویان بهداشت در رشته کاردانی بهداشت محیط در دانشکده پزشکی شهرکرد آغاز شد و به ترتیب در سالهای بعد نیز رشته های کاردانی بهداشت خانواده و مبارزه با بیماریها در قالب گروه آموزشی بهداشت در دانشکده پزشکی پذیرش گردید.
 با تصویب دانشکده بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سال ۱۳۸۳ ، گروه بهداشت از دانشکده پزشکی جدا شده و به صورت مستقل دانشکده بهداشت فعالیت آموزشی خود را در قالب سه گروه آموزشی آمار زیستی و اپیدمیولوژی، گروه بهداشت محیط و گروه بهداشت عمومي آغاز نمود.درسال ۱۳۸۳ دوره کارشناسی ناپیوسته مهندسی بهداشت محیط و درسال ۱۳۸۹ کارشناسی پیوسته مهندسی بهداشت محیط و کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط و کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی و در سال ۱۳۹۰ کارشناسی ارشد آمار زیستی به دوره های آموزشی دانشکده اضافه گردید. در مجموع ، اين دانشكده تا پایان نیمه دوم ۹۱-۹۰ تعداد ۱۶۹۹ نفر دانشچوی فارغ التحصیل داشته است.
 
IEQM:
(IEQM (Iranian Education Quality Management بر اساس مدل کیفیت مالکوم بالدریچ ابزاري براي خودارزيابي دانشگاه هاست كه بازنگري منظم، سيستماتيك و جامع از فعاليتهاي دانشگاه ها را فراهم مي سازد. اين خودارزيابي به دانشگاه ها اجازه مي‌دهد بطور شفاف نقاط قوت و زمينه‌هاي قابل بهبود خود را شناسايي كند و برنامه‌هايي جهت بهبود ابعاد مختلف خود تدوين نمايد. در این راستا معاونت آموزشی وزارت متبوع ، در قالب طرح (EQM) این برنامه را جهت اجرا به دانشکده هایی از دانشگاههای علوم پزشکی شهيد بهشتي ، ايران ، مازندران ، اصفهان ، جهرم ، چهارمحال و بختياري ، همدان ، قزوين و تبريز که داوطلب اجرای این طرح بوده اند واگذار نموده است.
 
اهداف IEQM :
۱- رشد و ارتقاي سطح دانشگاه ها در تمامي ابعاد
۲- كسب رضايتمندي كليه ذينفعان
۳- ايجاد تعادل بين خواسته ها و انتظارات ذينفعان
۴- تضمين موفقيت دانشگاه ها در بلند مدت
۵- حفظ پويايي دانشگاه ها
۶- ارتقاي كيفيت خدمات آموزشي
 
مزاياي استقرار IEQM:
۱- برخورداري از ديدگاه سيستماتيك و فراگير
۲- مديريت مبتني بر فرآيندهاي آموزشي
۳- توجه ويژه به نتايج
۴- ارزيابي مبتني بر واقعيات
۵- مشاركت گسترده كاركنان
۶- شناسايي نقاط قوت و ضعف
۷- ارائه تصوير واقعي از فعاليتهاي دانشگاه ها
۸- تبادل تجارب دروني و بيروني دانشگاه ها با يكديگر
۹- استفاده از رويكرد خودارزيابي به منظور تعالي دانشگاه ها
 
اصول اساسي مورد تاكيد در IEQM :
رهبري آينده نگر در موسسات آموزشي ، تعالي مبتني بر توجه به مشتريان موسسات آموزشي ، يادگيري فردي و سازماني در موسسات آموزشي ، ارج نهادن به كاركنان و ذينفعان موسسات آموزشي ، تمرکز بر آينده موسسات آموزشي ، مديريت نوآوري در موسسات آموزشي ، مديريت بر مبناي واقعيت در موسسات آموزشي ، تمرکز بر نتايج درموسسات آموزشي ، نگاه سيستماتيك در موسسات آموزشي .
 
 معيارهاي اساسي مورد تاكيد در IEQM:
رهبري ، خط مشي و استراتژي ، تمركز بر دانشجويان ، ذينفعان و بازار ، اندازه گيري ، آناليز و مديريت دانش ، تمركز بر نيروهاي كاري ، مديريت فرآيندها ، تمركز بر نتايج. اجرای کامل این معیار ها منجر به اخذ ۱۰۰۰ امتیاز مورد انتظار مدل مدیریت کیفیت در محیط اجرا می گردد.
 
شامل 29 اسلاید POWERPOINT

اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,300 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
POWERPOINT_1810908_4843.zip987.2k





آخرین محصولات فروشگاه