فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

دانلود پاورپوینت آشنایی با قابلیت های Google Drive

دانلود پاورپوینت آشنایی با قابلیت های Google Drive

سرویس رایگان گوگل درایو از سال 2011 و با توسعه سرویس گوگل داکز بوجود آمد. با عضویت در سرویس پست الکترونیک گوگل شما می توانید به تمام امکانات این سرویس دسترسی داشته باشید.

با استفاده از گوگل درایو شما می توانید معادل 10 گیگابایت فضای ابری رایگان دریافت کنید؛ اما خدمات گوگل درایو محدود به فضای رایگان نیست، بلکه مهمترین خصوصیت این سرویس امکان اجرای انواع فایل ها در مرورگر می باشد.

مثلا اگر در کامپیوتری مشغول به فعالیت هستید که مجموعه آفیس روی آن نصب نباشد میتوانید فایل های ورد، پاورپوینت و اکسل خود را در محیط گوگل درایو تحت مرورگر باز کنید و به ویرایش آنها بپردازید.

با نصب اپلیکیشن این سرویس بر روی رایانه خود، می توانید فولدر و یا درایو دلخواه خود را با این سرویس همگام سازی کنید.

از این قابلیت می توان برای پشتیبان گیری از فایل های مهم، و همچنین دسترسی به فایل های مورد نیاز در هر زمان و مکان استفاده کرد.

همانگونه که در تصویر صفحه پیش مشاهده شد، این سرویس به صورت پیشفرض قادر به ایجاد و ویرایش فایل های ورد، پاورپوینت، اکسل، فرم الکترونیک، نقاشی و کد نویسی را می باشد.

اما خدمات به اینجا محدود نمی شود، شما می توانید با نصب افزونه درمرورگر کروم، انواع بیشتری از فایل ها را در مرورگر باز کنید و به ویرایش آنها بپردازید.

برای این کار از طریق گزینه Create گزینه Get More App را انتخاب کنید

همانگونه که در صفحه دریافت افزونه های گوگل درایو برای مرورگر کروم مشاهده کردید، تعداد بسیار زیادی افزونه برای گسترش گوگل درایو وجود دارد. به عنوان مثال با نصب افزونه می توانید فایل های اتوکد را بر روی مرورگر خود باز کنید و یا از مرورگر خود به عنوان فکس استفاده کنید.

قابلیت های گوگل درایو: ویرایشگر متن:

بصورت پیشفرض و بدون نصب هیچ افزونه ای شما قادر هستید تا از طریق Create گزینه Document را انتخاب کنید تا بتوانید به ایجاد یک فایل متنی بپردازید.

محیط این ویرایشگر تقریبا مشابه ویرایشگر ورد 2003  می باشد و قابلیت های زیادی را برای ایجاد و ویرایش فایل های متنی در اختیار شما قرار می دهد.

قابلیت های گوگل درایو: ارائه مطلب (پاورپوینت):

بصورت پیشفرض و بدون نصب هیچ افزونه ای شما قادر هستید تا از طریق Create گزینه Presentation را انتخاب کنید تا بتوانید به ایجاد یک فایل ارائه مطلب (پاورپوینت) بپردازید.

محیط این برنامه تقریبا مشابه نرم افزار پاورپوینت 2003  می باشد و قابلیت های زیادی را برای ایجاد و طراحی پاورپوینت مانند انتخاب پوسته، انمیشن گذاری و ... در اختیار شما قرار می دهد.

شامل 22 اسلاید POWERPOINT


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
GOOGLE-DRIVE_1805841_7610.zip949.1k

آخرین محصولات فروشگاه