فروشگاه تخصصی علمی آموزشی فایل ویکی تمامی رشته ها فایل ویکی1 دروس تخصصی موفقیت پاورپوینت ارتباط با ما دانلود

دانلود پاورپوینت مدیریت ارتباطات (ارتباطات به عنوان یک سیستم)

دانلود پاورپوینت مدیریت ارتباطات (ارتباطات به عنوان یک سیستم)

به پیام هایی که روزانه ارسال و دریافت میکنیم درجریان ارتباط شما با دیگران یک سیستم یا یک الگو وجود دارد .این الگو بر فرستنده پیام , محتوای پیام , چگونگی ارسال پیام و محل قرار گرفتن گوینده و شنونده متمرکز می باشد.

بنابراین مشارکت کنندگان , محیط , هدف و روش تعامل آنها اساس سیستم ارتباطات را تشکیل میدهد.

یک سیستم ارتباطی میتواند توسط سن , وضعیت , جنسیت , ویژگی های برجسته و میراث فرهنگی شکل گیرد.

مثال : قانون و قواعد حاکم بر یک خانواده

یک مجموعه ممکن است ارتباطات را تشویق کند و یا مانع برقراری آن گردد.در بعضی محیط ها مردم میتوانند آزادانه مخالفت خود را ابراز کنند, حال آنکه در بر خی دیگر از محیط ها مردم درابراز مخالفت ها محدودیت دارند.

مثال : قوانین استادان در کلاس

در ارتباطات انسانی , زمانی که سیستم جا افتاد و شروع به کار کرد , هر گونه تلاشی جهت تغییر آنی سیستم و چارچوب قوانین آن غالباٌبه سیستم آسیب وارد میکند و موجب توقف فعالیت آن میگردد.

مثال : آویزه متحرک

در فرایند پیچیده ارتباطات انسانی ,تشخیص مولفه های کلیدی و درک اینکه ارتباط نوعی سیستم است , کافی نیست و باید این مولفه ها با هم هماهنگ و متناسب باشند.

یک روش مفید برای انجام چنین کاری ,بررسی الگوهای ارتباطات است این الگوها عناصر مختلف مرتبط به هم را نشان میدهد.

الگوهای ارتباطات انسانی:

1- الگوی خطی ارتباطات

2- الگوی تعاملی ارتباطات       

3- الگوی تبادلی ارتباطات

1- الگوی خطی ارتباطات:

در یک الگوی خطی , منبع پیامی را به رمز تبدیل می کند و آن را از طریق یک یا چند کانال حسی به دریافت کننده ارسال می نماید. سپس دریافت کننده , پیام را دریافت می کند و ان را رمز گشایی می کند 

2- الگوی تعاملی ارتباطات:

در الگوی تعاملی ارتباطات ,منبع پیامی را به رمز تبدیل می نماید و آن را به دریافت کننده ارسال می کند (ازطریق یک یا چندکانال). دریافت کننده ,پیام را دریافت می کند و ان را رمزگشایی می نماید, سپس بازخور را نیز به رمز تبدیل نموده و آن را مجدداٌ به منبع بر می گرداند. بنابراین فرایند دو سویه ایجاد می شود.منبع نیز پیام بازخور را رمزگشایی می کند مجدداٌ منبع بر اساس پیام اولیه ارسال شده و بازخور دریافت شده , یک پیام جدید را به رمز تبدیل می کند که این پیام جدید با بازخور سازگار می باشد.( سازگاری )

شامل 24 اسلاید POWERPOINT 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,900 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
communications_manager_1775988_7032.zip150.9k

دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش

دانلود پاورپوینت مهندسی ارزش مهندسی ارزش یک روش سازمان یافته ومتشکل از تکنیکهای مختلف است که پدیده بهبود را قوت می بخشد. منشا فناوری مهندسی ارزش : جنگ جهانی دوم  - رسما 1947 درجنرال موتور- افزایش و ارتقاء کیفیت تولید محصولات مورد توجه قرار گرفت. عوامل اصلی تعیین کننده مهندسی ارزش: Quality Time Cost کفش ملی                                ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,300 تومان

دانلود پاورپوینت سيستمهاي اطلاعات مديريت

دانلود پاورپوینت سيستمهاي اطلاعات مديريت نقش MIS در سازمانها: نظارت و كنترل دقيق بر فعاليتهاي سازمان كاهش حدس وگمان در تصميم گيريها امكان برنامه ريزي استراتژيك فيدبك از نتايج تصميمات كاهش سطوح مديريت كاهش هزينه   سيستم: سازماندهي عواملي كه بر يكديگر تاثير داشته و جهت تحصيل اهداف مشتركي بر روي داده ها عمليات پردازش را در يك زمان و يا زمانهاي مختلف را انجام ميدهند تا ستاده مورد نظر را بدست آورند.   طبقه بندي سيستم ها: طب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه